Knižní tip – Celý den se nic nestane

Knižní tip - Celý den se nic nestaneJe letní den, po bouřce, asi v Praze, možná letos nebo napřesrok. Dvě ženy, Lola a Marta, dcera a matka, nesou těžké břemeno, střídavě se navzájem podpírají a pak zase odcházejí každá svou vlastní cestou. Lole je sladkých šestnáct, ale moc sladce si nepřipadá. Marta má pocit, že až jednou přestane flirtovat, život skončí. Obě trpce postrádají toho, kdo z jejich života zmizel a stále se nevrací. Esterházy!

 

V hotelu, kde Marta pracuje, se chystá smuteční hostina, v kuchyni se smaží topinky s česnekem. V novomanželském apartmá se zatím pomátla indická nevěsta a míchá smažená vajíčka s pomerančovým džusem… Posbíráme do večera dostatek indicií, abychom zmizení pohřešovaného rekonstruovali? A kdo byl sakra Esterházy?

 

 

 

 

 

Bianca Bellová

(nar. 1970) pochází z Prahy, má bulharské předky. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, přispívala do několika časopisů, pracovala v nadnárodních společnostech. V současnosti se živí překládáním a tlumočením z angličtiny. Je vdaná za Angličana, zpěváka Adriana T. Bella, s nímž má tři děti. V roce 2009 vydala svou prvotinu Sentimentální román, novela Mrtvý muž vyšla v Hostu o dva roky později.

 

 

Název knihy: Celý den se nic nestane
HOST — vydavatelství, s. r. o.Autorka: Bianca Bellová
Rok vydání: 2013
Nakladatelství: HOST — vydavatelství, s. r. o.
Počet stran: 144
Formát: vázaná
ISBN: 978-80-7294-965-6
E-shop: nakladatelstvi.hostbrno.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.