Pátek, 21.6.2024
Cestování a výletyVolný čas

Knižní tip: Řecko – Velký průvodce National Geographic

Knižní tip: Řecko - Velký průvodce National GeographicVydavatelství CPress pro vás ve spolupráci se světoznámým nakladatelstvím National Geographic připravilo jedinečného turistického průvodce Řeckem.

Vyniká kvalitou, praktičností, vkusným designem a stovkami unikátních fotografií.

 

V průvodci naleznete:

• podrobné popisy a informace o nejnavštěvovanějších památkách a lokalitách
• doplňující poznatky z historie, kultury a současného života Řecka
• stovky poutavých, barevných fotografií
• desítky podrobných, barevných map
• doporučené trasy pro pěší výlety či projížďky autem vyznačené v mapách
• vyčerpávající informace o dopravě, možnostech ubytování, restauracích, nákupních možnostech, zábavních podnicích apod.

 

 

 

 

 

 

Název knihy: Řecko – Velký průvodce National Geographic

Autoři: Mike Gerrard

Žánr: zahraniční průvodce, cestování
Doporučeno od: +15

EAN: 9788026400646
ISBN: 978-80-26-40064-6
Počet stran: 404 stran
Formát: 132×213 mm – brožovaná, šitá nitmi
Nakladatelstvi: CPress
Datum vydání: 1. 9. 2013

E-shop: http://www.albatrosmedia.cz

Ukázková kapitola: zde
Obsah : zde 

 


 

Nakladatelství CPress Nakladatelství CPress pružně reaguje na vzrůstající popularitu oborů v oblasti odborné a populárně-naučné literatury. Systematicky tak rozšiřuje svou knižní nabídku zejména v oblastech knížek pro nejmenší, cestování, historie a military, hobby, auto-moto, zdraví a životní styl, příroda a zahrada, umění a kultura a technika a věda.

Novým knižním oborem, který si už pevně vydobyl své místo v našem nakladatelství, jsou kuchařky, jak pro dospělé tak i pro děti.

Knižní perlou je unikátní edice Muzeum v knize, která přinesla na český trh zcela originální zpracování knih s vloženými kopiemi dobových dokumentů a historických materiálů. Výbornou obsahovou i grafickou kvalitu knih potvrzují získaná ocenění za nejkrásnější knihy na předních knižních veletrzích z posledních let.

 

Albatros média

AlbatrosMedia, a.s. je mediální společnost a největší knižní vydavatelství v ČR. V návaznosti na tradici sahající až kroku 1949 společnost vydává více než tisíc knižních titulů ročně. Skupina zaštiťuje knižní nakladatelství Albatros, CooBoo, Plus, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, partnerský projekt Edice České televize a nakladatelství elektronických knih eReading.

 

Albatros média

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.