Knižní tip: Jak na golf – zábavný průvodce pro hráče i fanoušky

Knižní tip: Jak na golf - zábavný průvodce pro hráče i fanouškyPříručka z pera zkušeného golfisty, praktická a zároveň psaná s humorem a nadsázkou, je určena všem zájemcům o tento krásný sport.

A proč hrát golf? Protože je to jeden z nejstarších, nejrozšířenějších a z nejzdravějších sportů na světě. Je to jediný sport pro tělo i pro duši. Prospívá svalům i mozku. Je kultivovaný, krásný a elegantní. Je plný napětí a překvapení. Je pro každého, kdo je připraven jej hrát. Je to golf!

 

 

Jak začít s golfem
Jak se počítá na golfu
Jak je to s míčkem
Jak pochopit golfové hole
Jak chápat golf
Jak ušetřit na golfu
Jak přežít na golfu
Jak se pije na golfu
A mnoho dalších odpovědí na Jak…

 

 

Název knihy: Jak na golf – zábavný průvodce pro hráče i fanoušky

Autoři: Leoš Kopecký, Roswitha Kammerl

Žánr: sport
Doporučeno od: +12

EAN: 9788026404323
ISBN: 978-80-26-40432-3
Počet stran: 104 stran
Formát: 145×205 mm – brožovaná, lepená
Nakladatelstvi: CPress
Datum vydání: 28. 5. 2014

E-shop: http://knihy.cpress.cz/jak-na-golf.html

Obsah : zde

Ukázková kapitola: zde 

 


 

Nakladatelství CPress Nakladatelství CPress pružně reaguje na vzrůstající popularitu oborů v oblasti odborné a populárně-naučné literatury. Systematicky tak rozšiřuje svou knižní nabídku zejména v oblastech knížek pro nejmenší, cestování, historie a military, hobby, auto-moto, zdraví a životní styl, příroda a zahrada, umění a kultura a technika a věda.

Novým knižním oborem, který si už pevně vydobyl své místo v našem nakladatelství, jsou kuchařky, jak pro dospělé tak i pro děti.

Knižní perlou je unikátní edice Muzeum v knize, která přinesla na český trh zcela originální zpracování knih s vloženými kopiemi dobových dokumentů a historických materiálů. Výbornou obsahovou i grafickou kvalitu knih potvrzují získaná ocenění za nejkrásnější knihy na předních knižních veletrzích z posledních let.

 

Albatros média

AlbatrosMedia, a.s. je mediální společnost a největší knižní vydavatelství v ČR. V návaznosti na tradici sahající až kroku 1949 společnost vydává více než tisíc knižních titulů ročně. Skupina zaštiťuje knižní nakladatelství Albatros, CooBoo, Plus, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, partnerský projekt Edice České televize a nakladatelství elektronických knih eReading.

 

Albatros média

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.