Knižní tip: Jazykový průvodce pro přežití – Velká Británie

Knižní tip: Jazykový průvodce pro přežití - Velká BritánieChystáš se odjet na studijní pobyt do Velké Británie?

Pak ti tento šikovný jazykový průvodce pomůže nejen s přípravami na cestu, ale hlavně ti usnadní každodenní pobyt v ostrovním království.

Najdeš tam nezbytné výrazy pro každou situaci (příjezd, jídla a večery s rodinou, studium, noví přátelé, hobby, nákupy, výlety…), základní informace o zemi a také praktické rady, které určitě oceníš během pobytu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Název knihy: Jazykový průvodce pro přežití – Velká Británie

Autoři: Kolektiv

Žánr: jazyky na cesty
Doporučeno od: +14

EAN: 9788026604471
ISBN: 978-80-26-60447-1
Počet stran: 160 stran
Formát: 125×192 mm – brožovaná, lepená
Nakladatelstvi: Edika
Datum vydání: 12. 3. 2014

E-shop: http://knihy.cpress.cz

Obsah : zde

Ukázková kapitola: zde 

 

Jazykový průvodce pro přežití - Velká Británie


 

Nakladatelství EdikaNakladatelství Edika představuje širokou nabídku knih, které jsou určeny nejen pro děti a mládež, ale také jejich rodiče a pedagogy. Moderní učebnice sledující trendy ve vzdělávání pro všechny věkové skupiny a stupně pokročilosti. Knižní portfolio nakladatelství Edika zahrnuje nejen ucelené řady jazykových učebnic, vysokoškolské učebnice, učebnice pro technické obory, odborné slovníky či dvojjazyčné verze známých literárních děl, ale také bohatou nabídku publikací a pracovních sešitů pro rozvoj schopností a dovedností dítěte, jeho předškolní i školní přípravu. Součástí knih jsou rozmanité přílohy jako například oblíbené zvukové nebo multimediální CD či DVD nosiče, které jsou v případě jazykových učebnic a příruček namluvené rodilými mluvčími.

Cílem nakladatelství je vydávat publikace a multimédia zaměřená na výchovu a vzdělávání, nejen pro všechny úrovně škol, ale i širší trh se zvláštním důrazem na jazyky, učebnice pro děti a psychologii. Mezi nejúspěšnější tituly patří Pravidla českého pravopisu, dětská naučná kniha s názvem Čeští panovníci byli taky jenom lidi nebo 111 napínavých experimentů pro děti.


Albatros média

AlbatrosMedia, a.s. je mediální společnost a největší knižní vydavatelství v ČR. V návaznosti na tradici sahající až kroku 1949 společnost vydává více než tisíc knižních titulů ročně. Skupina zaštiťuje knižní nakladatelství Albatros, CooBoo, Plus, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, partnerský projekt Edice České televize a nakladatelství elektronických knih eReading.

 

Albatros média

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.