Čtvrtek, 20.6.2024
KnihyKultura

Knižní tip: Dívka z 6E

Dívka z 6EDívka z 6E – velice strhující román o dívce, jež prožila velkou část svého života zamčená sama v bytě, a kterou tento otřesný styl života jednoho dne přestane bavit. Autorka své čtenáře zavádí do tajných sexuálních choutek našich mužů a do pokroucené mysli dívky, která jim je poskytuje.

Můj život zamčený v bytě byl jednoduchý

Můj život zamčený v bytě byl jednoduchý. Fungoval, dokud jsem dodržovala pravidla.

1. nevycházet z bytu – ani pokud vypukne požár! Neposílat dopisy, ani chodit na žádnou vycházku. Dveře zůstanou zavřené a já zůstanu uvnitř.

2. Nevytvářet si citovou vazbu k zákazníkům. Já se svlékám, jsem před kamerou, a předvádím se. Co chtějí, to jim dám. Jejich tajemství nikdy nevyzradím. A všechno, co jim řeknu, je lež.

3. Nikoho nezabít. Dodržovala jsem toto pravidlo něco přes tři roky.

Můj život zamčený v bytě byl jednoduchý, a fungoval. Pak jsem však začala porušovat pravidla.
Vstupte do světa lží, hrozeb, strachu, a všech vášní, vstupte do světa Dívky z pokoje číslo 6E.

 

Deanně je dvacet jedna let a už tři roky nezažila žádný fyzický kontakt s živou osobou. Proč? No snad že je samotářka, ale především proto, že má neutuchající touhy vraždit. A být zavřená ve svém bytě je jediný jak nevraždit.

Proto Deanna pracuje online. A ne jen tak ledasco – svléká se před webkamerou a uspokojuje tak tužby mužů. Žádný fyzický kontakt, nic, jen webkamera. A žádné vraždění… donedávna!

Ukázka z knihy:

SVLÉKÁNÍ JE proces, který děláme dennodenně. Pro většinu žen jde o něco naprosto bezděčného – automatické pohyby vedoucí ke kýženému výsledku. Ale správně provedený striptýz může být nepřekonatelnou předehrou, milostným sváděním, které vymaže veškeré racionální uvažování a zanechá muže zcela napospas vám. A já tohle umění ovládám přímo mistrovsky.
Pokleknu na posteli a prsty si přejíždím po kůži – lehounkými, laškovnými doteky, jejichž úkolem je zesílit vnímání a povzbudit tělo. Dýchám pomaličku, rozechvěle, když mé ruce putují v blízkosti citlivých partií, v prohlubni klíční kosti, po krajce napnuté na prsou. Oči mám sklopené, podřízená čekám na jeho povel. Nějaký vždycky přijde.
„Sundej si vršek. Pomalu.“ Ten hlas je cizí, anglická slova prodchnutá jiným přízvukem a kulturou. Poslechnu, zvedám oči a zlehka si skousnu spodní ret, můj jazyk na okamžik vystřelí z úst, slyším, jak v reakci zalapal po dechu. Přejíždím si rukama po šíji, zavadím o klíční kost, zavedu je pod hedvábnou látku negližé. Nechávám klesnout jedno ramínko, pak i to druhé, hedvábí se mi na prsou nařasí, přisaje na bradavky. Zvedám se na kolena a křížím ruce na prsou, košilka se vyhrne výš a odhalí kůži, pozvolna, centimetr po centimetru, dokud se neobjeví křivka prsou, klíční jamka, našpulené růžové rty.
„Ano,“ zasténá. Ano. Líbíš se mi, Jessiko.“

 

NoxiNázev knihy:      Dívka z 6E
Autorka:              Alessandra R. Torreová
Nakladatelství:  NOXI
ISBN:                   978-80-8111-206-5
EAN:                    9788081112065
Formát:               125 x 200 mm
Počet stran:        288
MOC:                   299 Kč
Datum vydání:   30. 9. 2014 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.