Knižní tip: Kouzlo všednosti

Kouzlo všednostiKomorní příběh mladých manželů Magdy a Adama. Přestože oba byli přesvědčení, že jim dvěma se to stát nemůže, čas ukázal, jak se mýlili. Všednost, jednotvárnost, nekonečný koloběh stejných rán a stejných večerů postupně mění jejich společný život. Ani si nestačili všimnout, kdy se to vlastně stalo, ale najednou jako by v jejich vztahu bylo něco mrtvého. A nástupem Magdy do práce se všechno ještě zhorší…

O autorce:

Táňa Keleová – Vasilková je jednou z nejúspěš-nějších spisovatelek na Slovensku. Narodila se v Chomutově v severních Čechách. Od svých čtyř let žije v Bratislavě.

Narodila se v rodině slovenského publicisty a cestovatele Františka Keleho. Jako čtyřletá se přestěhovala s rodiči do Bratislavy, kde od té doby žije a pracuje. Vystudovala gymnázium a žurnalistiku na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. V letech 1987–1991 pracovala jako redaktorka v časopisech. Od roku 1991 je spisovatelkou na plný úvazek. Je vdaná a má tři děti, s nimiž a manželem a s fenkou Bárou žije v Devínské Nové Vsi.

 

 

 


Název knihy:      KOUZLO VŠEDNOSTI

Autorka:              Táňa Keleová

Nakladatelství:  NOXI
ISBN:                   978-80-8111-243-0
EAN:                    9788081112430
Formát:               125 x 200 mm
Počet stran:        240
MOC:                   269 Kč
Datum vydání:   26. března 2015

E-shop:               http://www.bux.cz

 

Komentáře čtenářů:

Právě dočítám od paní Táni Keleové-Vasilkové knihu a jako vždy mám pocit, že píše tak trochu o mém životě. Vždycky v jejích knížkách najdu kousek sebe. A tak se moc těším na každou další a doufám, že jich paní spisovatelka napíše ještě spoustu. Čtou se prostě jedním dechem.
(Irena Švejdová)

Moc se těším a sem taky nedočkavá, kdy bude knížka v prodeji. A kéž by se knížek v češtině od této autorky vydávalo víc, napsala jich hodně, ale do češtiny jich bylo přeloženo jen několik.
(Dana) 

 Nakladatelství NOXINakladatelství NOXI
 vydává knihy pro zdravý životní styl a chvíle pohodyČtenářům nabízí úspěšné tituly, které se v zahraničí staly bestsellery, především pak knihy o zdravém životním stylu ale i kvalitní beletrii. Vydavatelství působí na českém a slovenském knižním trhu od roku 2004 a jeho zakladatelkou je paní Jana Mišíková.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.