Kompletní zahraniční line-up zimního Let It Rollu

Let it rollZimní edice festivalu Let It Roll se po roce vrací na Výstaviště ExpoPraze Holešovicích, kde se 15. února 2013 představí na třech stagích více než 20 zahraničních drum&bassových a dubstepových DJs. Vstupenky jsou již v prodeji v síti Ticketportal.

Let It Roll Winter 2013 opět nabídne pořádnou dávku kvalitního drum&bassu a dubstepu. Na třech stagích se totiž představí více než 20 zahraničních DJs, které můžete znát z těch největších zahraničních festivalů. Hlavní stage ve velké hale Křižíkových pavilonů se spojila s uznávaným anglickým labelem Viper Recordings. Představí se na ní majitelé labelu Matrix & Futurebound, dále ShockOne, Smooth, Inside Info, nováčci Six Blade, dříve známí jako Mattix & Futile a svým hlasem celou show podpoří MC Felon. Jako speciální host vystoupí na Viper Recordings stagi Sub Focus, který v současnosti patří k nejžádanějším světovým jménům elektronické hudby.

Druhá, tvrdší a temnější, stage ponese logo nějvětšího drum&bassového serveru na světě, kterým je Drumandbass Arena. Své DJ umění a aktuální tracky zde předvedou nekompromisní Break, Prolix & MC Coppa, Mefjus, Gancher & Ruin, Disaszt a český Forbidden Society. Třetí halu rozduní pomalejší tempo dubstepu a electra, vše pod hlavičkou anglického dubstepového serveru GetDarker. Značku GetDarker bude reprezentovat samozřejmě její zakladatel Darkside a jeho hosti jsou neméně zvučná jména světového dubstepu – Emalkay, Icicle a Koven.

Jestli patříte mezi fanoušky drum&bassu, dubstepu a všeho co je s těmito styly spojené, neměla by vám tato akce uniknout. Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketportal.cz za 660 Kč s poplatkama. Do 24. prosince 2012 můžete ovšem pořídit 2 vstupenky na zimní Let It Roll ve speciální edici ‚Combo pod stromek‘ za 990 Kč i s poplatkama.

Více info na www.letitroll.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.