Koncert Chinaski v Pardubicích odložen

ChinaskiNáhodný úraz Michala Malátného posunul termíny dvou prvních koncertů podzimního  t-music Chinaski tour. Zakoupené vstupenky zůstávají samozřejmě v platnosti.

Michal Malátný, zpěvák skupiny Chinaski, utrpěl úraz, který skončil operací menisku. Situace se na první pohled pro skupinu Chinaski trochu zkomplikovala  s ohledem na jejich naplánované t-music Chinaski tour. Díky skvělé péči a rychlému zákroku však nebude nutné mnoho měnit. Pouze první dva koncerty se posouvají  – Pardubice na 27.10. (z 28.9.) a Ostrava na 18.10.(z 30.9.). Samozřejmě zakoupené vstupenky, včetně lístků v mobilu zůstávají v platnosti. Michal Malátný vzkazuje fanouškům? “Těšíme se na diváky, uděláme všechno proto, abychom si spolu koncert užili”.

Na všechny čeká unikátní show v produkci Simona Sidiho. Zkoušky kapely a celé show proběhnou, jak bylo původně naplánováno 26. a 27.9. v pardubické ČEZ Aréně pod supervizí samotného Sidiho. Ten dorazí do Prahy den předem.
Chinaski jsou Michal Malátný, František Táborský, Petr Kužvart, Štěpán Škoch, Ondřej Škoch a Otakar Petřina jr.

Hostem t-music Chinaski tour bude stále populárnější skupina Eddie Stoilow.

Přijďte se podívat na vlastní oči na unikátní pódium, světelné efekty, projekce, překvapení. a poslechnout si nejen známé hity, ale i zcela nové písně z aktuálního alba.
t-music Chinaski tour se zastaví v šesti velkých halách naší republiky:

07.10.    LIBEREC – TIPSPORT ARÉNA
09.10.    KARLOVY VARY – ARÉNA
12.10.    BRNO – HALA VELKÁ VODOVÁ
14.10.    PRAHA – TESLA ARÉNA
18.10.    OSTRAVA – ČEZ ARÉNA  (původně 30.9.)
27.10.    PARDUBICE – ČEZ ARÉNA (původně 28.9.)

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.