Krasobruslařské závody

brusleniDovolujeme si vás pozvat na 5. ročník závodu Chrudimská bruslička v rámci poháru ČKS B v kategoriích: Žačky B, žačky mladší B a žačky nejmladší B + mezioddílový závod. Závod pořádá organizace Kraso Chrudim, z.s.

Akce se koná v sobotu 20. února 2016 na Zimním stadionu v Chrudimi od 7:00 – 17:00 hodin.

Vstupné dobrovolné. Uvidíte jak mladší tak starší krasobruslařky. Mladší slečny vám ukáží své prvky, ty starší zase volnou jízdu i s hudbou. Po celou dobu je zajištěno pohoštění. Z vlastní zkušenosti vím, že je to výborná možnost pěkně stráveného dne, avšak doporučuji se teple obléknout.

Pokud krasobruslení nebo bruslení zaujalo vás nebo vaše ratolesti a měli by jste chuť si vyzkoušet na vlastní kůži jaké to je stát na ledě a pokoušet se o stejné kousky jaké tyto šikulky, máte možnost se přihlásit do kurzu bruslení nebo krasobruslení. Tréninky krasobruslařek jsou v zimě třikrát týdně. Po zimní sezóně se pokračuje jarní přípravou „na suchu“ 2x týdně. A v srpnu máte možnost se zůčastit pětidenní Letní školy bruslení formou příměstského tábora, na kterou zveme i děti a trenéry z jiných oddílů. Paní trenérky jsou velmi vstřícné a milé a určitě vás rádi uvidí. Je to výborná možnost najít si nové kamarády, zkusit něco nového, naučit se cílevědomosti a zažít jaké to je „stát na bedně.“

Více informací naleznete na:
http://krasochrudim.eu a na Facebooku https://www.facebook.com/Kraso-Chrudim-230195547073444.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.