Středa, 7.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Kryštof míří na RychtářFest

Kryštof míří na RychtářFest

18. června 2016, Hlinsko v Čechách

Čtrnáctý ročník Léta s Rychtářem odstartuje tradiční červnový RychtářFest, který si jako jeden z mála festivalů vybrala zřejmě nejpopulárnější poprocková kapela současnosti Kryštof.

Kryštof po vyprodaném stadionovém turné včetně dvakrát zcela zaplněné O2 areny vyráží v březnu na klubové tour, které se však vyprodalo během jediného dne. A tak těchto pár festivalů včetně vašeho hlineckého nabízí jedinečnou příležitost, jak příští rok vidět Kryštof naživo. To si nenechte ujít.

Jako další interpreti vystoupní přední slovenští rockeři Iné Kafe, skáčková legenda Sto zvířat a nebo aktuálně rostoucí hvězdy JelenSlza či Nebe,

Opět pro vás bude připraveno parkoviště zdarma za amfiteátrem hned u zadního vstupu, velkokapacitní stany a výběr piv Rychtář.

vstupné předprodej: 450 Kč (+ případné online poplatky)

vstupné na místě: 550 Kč

on line předprodej: http://www.ticketstream.cz/

lokální předprodej: Hlinsko (IC, vinotéka, prodejna Rychtář), Žďár n. Sázavou (Andante), Chotěboř (bazar Míša), Svratka (pekárna), Chrudim (Lyra, Široká 117)

 

 

Léto s Rychtářem

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.