Kryštof zakončí turné v Herálci

krystofPřední česká poprocková skupina Kryštof vyrazila tento podzim na klubové turné sedmnácti koncertů, které navazuje na předchozí halovou šňůru k novému albu Jeviště. V seznamu termínů samozřejmě nemůže chybět kulturní dům Herálec, kde skupina v sobotu 20. listopadu 2010 toto turné zakončí.

Herálecký sál s nepřetržitou jedenáctiletou koncertní tradicí pravidelně hostí ty nejlepší domácí kapely. Skvělí hudebníci kolem Richarda Krajča si tam však na svých předchozích turné cestu nenašli. Aktuální koncert bude tedy jejich heráleckou premiérou. Zároveň také bude posledním klubovým koncertem Kryštofa na delší období, protože pro příští rok mají po speciálních vystoupeních v multikinech naplánovanou pauzu.

Kryštof se na turné vrací do klubů kvůli typické atmosféře a blízkému kontaktu s fanoušky, který na velkých halových koncertech a festivalech chybí. Návštěvníci se tak mohou těšit na hity Atentát, Malý Princ, Lolita, Rubikon a nebo aktuální singl Dududu v jedinečném živém podání skvělé kapely. To umocní speciální scéna s tématickou videoprojekcí.

Vstup do kulturního domu v sobotu 20. listopadu bude umožněn po sedmé hodině, vystoupení  začne po půl deváté předkapelou Suzaplay. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, po koncertu nebude chybět tradiční rockotéka.

Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 230 Kč, na místě bude cena 280 Kč. Více informací naleznete na internetových stránkách www.kdheralec.cz nebo na facebooku www.facebook.com/kdheralec.

Další program KD Herálec 2010:
04.12. DIVOKEJ BILL + POLEMIC
17.12. UDG + IMODIUM
25.12. ŠTĚPÁNSKÁ

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.