Neděle, 14.4.2024
HudbaKultura

KSHMR poprvé v ČR – přijede na AIR Festival

KSHMR poprvé v ČR. Přijede Na AIR Festival.Před rokem si na AIR Festivalu odbyl svou českou premiéru pod širým nebem Martin Garrix. Letos pořadatelé vyslyšeli prosby fanoušků a přivezou KSHMR. Aktuální číslo 12 v žebříčku DJ Mag Top 100 se tak v České republice objeví vůbec poprvé. Doplní dříve oznámené Swanky Tunes, kteří ve stejné anketě poskočili o 70 míst a Australana Timmyho Trumpeta.

AIR Festival proběhne v hradeckém Festivalparku 28. a 29. července 2017 a vstupenky na něj pořídíte na PANDATICKET.cz

 

KSHMR, vlastním jménem Niles Hollowell-Dhar, je americký DJ a producent. V roce 2015 byl zařazen na 23. místo v anketě DJ Mag Top 100 jako nejvyšší nový záznam a o rok později si svou pozici vylepšil až na 12. příčku.

Jeho umělecké jméno vychází od otce, který byl indickým přistěhovalcem. Původně byl součástí hiphopového dua The Cataracs, které v roce 2014 opustil, aby debutoval na poli electro house sólově. Svůj první singl s názvem Megalodon vydal 24. února 2014 u Spinnin‘ Records, pod kterými začal vydávat. A právě to ho raketovalo na 23. pozici.

Začal spolupracovat s Tiëstem, který je považován za jeho „objevitele“ a společně vystoupili na Ultra Music Festivalu v Miami v roce 2015. Jeho tracky jsou založeny na indické kultuře a inspirovány jeho etnickým původem.

Podílel se na hitech „Tsunami“ od DVBBS & Borgeous nebo „Stampede“ od DVBBS, Borgeous a Dimitri Vegas & Like Mike, což mu zajistilo vystoupení na největším elektronickém hudebním festivalu Tomorrowland.

KSHMR poprvé v ČR. Přijede Na AIR Festival.

AIR Festival
Festivalpark Hradec Králové
28. a 29. července 2017
KSHMR, Timmy Trumpet, Swanky Tunes, a další budou doplněni
www.airfestival.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.