Pondělí, 15.7.2024
HudbaKultura

Legendární Nazareth zaduní v hradeckém Aldisu

Nazareth21. listopadu 2010 vystoupí legenda světového rocku, skotská kapela Nazareth, v Hradci Králové ve velkém sále Kongresového centra ALDIS. Zazní zde jejich největší hity. Máte jedinečnou možnost vidět je v naprosto dokonalém prostoru velmi z blízka. Dle managmentu skupiny se jedná o dost možná poslední turné.

NAZARETH

Skotská skupina Nazareth vznikla ve městě Dunfermline na konci roku 1968, když zpěvák Dan McCafferty, basový kytarista Pete Angew a bubeník Darrell Sweet hrající dva roky v souboru Shadettes přibrali dalšího Skota, kytaristu Manny Charltona. Skotský kvartet Nazareth se přesunul do Londýna a v roce 1971 debutoval s bezejmenným albem. Prvních výraznějších úspěchů kapela dosáhla po vydání třetího alba “Razamanaz”. Tuto desku a dvě následující alba produkoval Roger Glover, člen kapely Deep Purple. Mezinárodně uznávanou skupinou se Nazareth stali až po vydání alba “Hair of the Dog” z dubna 1977.

Kongresové centrum Aldis – velký sál, Hradec Králové

Jedná se o sál bez denního světla s perfektní akustikou a dokonalým zázemím (WC, občerstvení, velké prostory v předsálí) Jsou zde místa k sezení na místenky, tudíž nikdo nemusí mít strach že by mu někdo zabral místo. Samozřejmě je zde i dostatek místa na stání u pódia. Málo kdy se fanouškům naskytne ta možnost být tak blízko takové legendě jako je NAZARETH!! Z tohoto pohledu se to vůbec nedá srovnat s koncerty na stadionech, protože i balkóny díky konstrukci sálu jsou pár metrů od pódia, čili vše jak na dlani…

 

Kdy: 21. listopadu 2010
Kde: KC Aldis, Hradec Králové
Pořadatel: MZRECORDS.EU

 

Předprodej vstupenek je v síti TICKET ART (http://www.ticket-art.cz/) Vzhledem k malé kapacitě sálu a velké oblibě fanoušků se dá předpokládat, že lístky zmizí velmi rychle, a proto není dobré otálet s jejich nákupem.

 

Více na http://www.mzrecords.eu/ a http://www.nazarethdirect.co.uk/nazareth/.
 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.