Pondělí, 2.10.2023
HudbaKultura

Legendární Nazareth zaduní v Solnici

NazarethKONCERT BYL ZRUŠEN!
30. listopadu 2011
 od 19 hodin vystoupí legenda světového rocku, skotská kapela Nazareth, v Kulturním domě v Solnici . Zazní zde jejich největší hity. Máte jedinečnou možnost vidět je v naprosto dokonalém prostoru velmi z blízka. Dle managmentu skupiny se jedná o dost možná poslední turné. Jako předkapela zde vystoupí Motorband.

 

 

 

 

 

NAZARETH

Skotská skupina Nazareth vznikla ve městě Dunfermline na konci roku 1968, když zpěvák Dan McCafferty, basový kytarista Pete Angew a bubeník Darrell Sweet hrající dva roky v souboru Shadettes přibrali dalšího Skota, kytaristu Manny Charltona. Skotský kvartet Nazareth se přesunul do Londýna a v roce 1971 debutoval s bezejmenným albem. Prvních výraznějších úspěchů kapela dosáhla po vydání třetího alba “Razamanaz”. Tuto desku a dvě následující alba produkoval Roger Glover, člen kapely Deep Purple. Mezinárodně uznávanou skupinou se Nazareth stali až po vydání alba “Hair of the Dog” z dubna 1977.

Legendární Nazareth zaduní v Solnici

 

Kdy: 30. listopadu 2011
Kde: Společenský dům Solnice 
Pořadatel: MZRECORDS.EU
Host: kapela Motorband 

 

Předprodej vstupenek je v síti TICKET ART (http://www.ticket-art.cz/) Vzhledem k malé kapacitě sálu a velké oblibě fanoušků se dá předpokládat, že lístky zmizí velmi rychle, a proto není dobré otálet s jejich nákupem.

 

                

Více na www.mzrecords.eu a www.nazarethdirect.co.uk.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.