Legendy země Euthie – epická fantasy desková hra na hrdiny

Legendy země EuthieVstupte do světa deskové hry Legendy země Euthie a staňte se součástí její realizace. Užijte si mnoho zábavy, neopakovatelných zážitků a různorodých herních strategií. To vše ve skvělém designu, s jednoduchými pravidly a více než 750 herními komponenty.

„Po staletí nekončících válek o moc se postupně v zemích Euthie probouzela temná magie. Jeden z nejvyšších mágů, mocný Rasgaroth, této temnotě podlehl. Kdekoliv se objevil, vysával život ze všeho kolem. Jeho moc tím jen nezadržitelně rostla a hrozilo, že celou Euthii pohltí zlo. Mágové z řádu Visu se proto tajně spojili, aby se pokusili odvrátit zkázu celé země. Po letech strávených mezi starými spisy a knihami se podařilo najít způsob, jak probudit mocné draky a ovládnout je k poražení Rasgarotha a jeho přisluhovačů. Úsilí mágů bylo úspěšné, draci Rasgarotha roztrhali na kusy a z jeho věže zbyl jen popel. Války mezi zeměmi skončily. Někteří mágové ale prahli po větší moci a pokusili se mocné draky zneužít k vlastnímu prospěchu. Jejich magie ale nebyla zdaleka tak silná, aby udržela draky pod jejich vlivem věčně. Postupně se draci dostali ze spárů svých pánů a zabili každého z mágů, který je kdy ovládal. Řád Visu byl zničen. Dračí pomsta právě začala…“

Legendy země Euthie je strategická kompetitivní hra na hrdiny odehrávající se ve středověkém fantasy světě. Země Euthie je ohrožena silou mocných draků, kteří – nejen s pomocí elementálů – ničí jednu vesnici po druhé a sami se pokouší zničit poslední naději, kostel sv. Michaela. Jako hráči se chopíte role jednoho ze 4 hrdinů, kterého si po celou hru vylepšujete a snažíte se tyto hrozby odvrátit zabíjením monster, tedy přisluhovačů draků a následně draků samotných. Hráči si v průběhu hry monstra navzájem ovládají a tím si jeden druhému snaží ztížit cestu k vítězství. Cílem hry je stát se nejslavnějším hrdinou, tedy nasbírat ve hře nejvíce bodů reputace. Body reputace získáváte v průběhu hry zabíjením monster, elementálů a draků nebo při prodeji natěžených surovin. V některých obtížnostních variantách získáte body reputace za zabití hráče monstrem, které ovládáte.

 

 

K dokončení projektu nám chybí poslední krok, a to je hromadná výroba. Protože chceme hru prodávat za co nejnižší cenu i přes to, že obsahuje tolik komponentů, potřebujeme vyrobit minimálně 1 000 kusů hry. Následně chceme pokračovat v práci a tvořit nová rozšíření (nová dobrodružství, hrdiny a další zábavný obsah), ale také chceme hru přeložit minimálně do angličtiny a rozšířit ji do světa. K tomu všemu potřebujeme vaši podporu nejen v zakoupení odměn ale také ve sdílení s vašimi přáteli!

 

Podpořte hru LEGENDY ZEMĚ EUTHIE na portálu HitHit

 

Děkujeme za podporu a podílení se na realizaci projektu

Legendy země Euthie

Moc si toho vážíme!

 

 {source}
[[iframe style=”border: 0;” scrolling=”no” width=”250″ height=”376″ src=”https://www.hithit.com/cs/project/1797/cs/legendy-zeme-euthie-epicka-fantasy-deskova-hra-na-hrdiny/embedded/teaser”]][[/iframe]]
{/source}

 

Legendy země Euthie

 

Legendy země Euthie

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.