Úterý, 6.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Letošní Cyklopecky startují

Šlápněte do pedálů a soutěžte o horské jízdní kolo Kross, pobyty ve východních Čechách a další zajímavé ceny. Nebo se jen vydejte na některý z cyklovýletů se spoustou zajímavých zastávek a užívejte si krásy Pardubického a Královéhradeckého kraje. Soutěž se koná od 1. května do 30. září 2022.

V letošním roce je pro vás opět připraveno 15 tras, z nichž si vybere sváteční i zapálený cyklista. Jsou určeny jak pro děti, jimž se moc nechce šlapat do kopce, ale i pro jejich rodiče a prarodiče. 

Jak soutěžit?
Získejte alespoň pět razítek z pěti různých tras do hrací karty. Na razítkovacích místech dostane každý soutěžící pouze jedno razítko do jeho hrací karty. Každá hrací karta musí být řádně vyplněna jménem soutěžícího, korespondenční adresou, e-mailovou adresou a kontaktním telefonem.
Vyplněnou hrací kartu zašlete poštou na adresu Destinační společnost Východní Čechy, nám. Republiky 12, 530 02 Pardubice nebo elektronicky (naskenovanou či vyfocenou) na e-mailovou adresu cyklopecky@vychodnicechy.info nebo prostřednictvím formuláře nejpozději do 30. září 2022.
Každý soutěžící může vyplnit pouze jednu hrací kartu, zaslat ale může více hracích karet od různých soutěžících. Z doručených hracích karet bude vylosováno 20 výherců, kterým budou ceny předány.

Kde získat razítko?
Na každé cyklotrase jsou vždy nejméně dvě razítkovací místa, která jsou uvedena v popisu jednotlivých tras, kde můžete razítko do své hrací karty získat.

Soutěž organizuje Destinační společnost Východní Čechy ve spolupráci s Královéhradeckou krajskou centrálou cestovního ruchu, Pardubickým a Královéhradeckým krajem a oblastními destinačními managementy obou krajů.

Co můžete vyhrát?
1. cena – HORSKÉ KOLO 29“ KROSS LEVEL 3.0, MODEL 2022, V HODNOTĚ 20.000 Kč
2. cena – POBYT NA ZÁMEČKU KARLŠTEJN, V HODNOTĚ 10.000 Kč
3. cena – POBYT V PODORLICKÉM SKANZENU KRŇOVICE, V HODNOTĚ 10.000 Kč
A spoustu dalších zajímavých cen.

Více informací najdete na stránkách www.cyklopecky.info

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.