Sobota, 1.4.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Liga jede dál: v rámci dohrávky dorazí Helas Brno

Po vysoké výhře nad Českými Budějovicemi nabitý program chrudimských futsalistů ani zdaleka nekončí, již ve středu od 20 hodin je čeká další výzva. Do chrudimské sportovní haly dorazí ambiciózní Helas Brno, kterému se v úvodu nového ročníku daří velmi dobře a drží se zatím na skvělém pátém místě 1. Futsal ligy. V posledním utkání doma trápil vedoucí Teplice a na zajímavý skalp mají brněnští futsalisté pomyšleno i ve středeční dohrávce s Chrudimí, která byla kvůli koronaviru v kabině Helasu, původně odložena.

Souboj mezi Chrudimí a Helasem Brno odstartuje v Chrudimi v netradiční den a to ve středu 10. listopadu 2021 ve 20:00! V případě neúčasti přímo v dějišti utkání bude zápas v textové verzi přenášen na serveru onlajny.com!

Ohlasy z kabiny:

Daniel Javorski (brankář FK Chrudim): „Čeká nás mnohem těžší utkání než proti Českým Budějovicím, protože poslední soupeř přijel v dosti oslabené sestavě a také proto, že Helas má solidní formu a je na tom psychicky dobře. Je to tým, který dokáže zvládat těžká utkání s vyrovnanými soupeři, jeho kostra zůstává už pár let stejná a budou pro nás velmi nepříjemným soupeřem.“

 

Futsal Chrudim Helas

 

fkerapack.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.