Čtvrtek, 18.4.2024
HudbaKultura

Linkin Park představí nové album v Praze už v červnu

Na festival Aerodrome přijedou komě Linkin Park také Simple PlanOne More Light, tak se jmenuje sedmé studiové album americké skupiny Linkin Park. Album je úplně nové, vyšlo 19. května 2017. Skupina z něj dosud zveřejnila dva singly, pilotní skladbu Heavy s Kiiarou a píseň Good Goodbye. Celou desku ale ukáží v Praze 11. června 2017 na festivalu Aerodrome.

Video klip k novým nahrávkám pořídil režisér s bohatými zkušenostmi Isaac Rentz, jenž v minulosti spolupracoval s 5 Seconds Of Summer, Echosmith, Cage The Elephant nebo dvojicí Tegan & Sara. V klipu dostali prostor i hostující hudebníci Pusha T a britská grime senzace Stormzy, vedle nich se v něm objevuje i basketbalová legenda a jeden z nejlepších hráčů všech dob Kareem Abdul-Jabbar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 “Už to začíná být pomalu zvykem, že kdykoliv vydáváme nové album, lidé ho srovnávají s Hybrid Theory. Když jsme tuhle desku točili, byl jsem v kapele nejstarší. A to mi bylo sotva dvacet let,” říká zpěvák kapely Chester Bennington. Hybrid Theory je dodnes nejúspěšnějším debutem 21.století.

I my to album milujeme, ale od jeho vydání uplynulo sedmnáct let a my se stále posouváme dál. Myslím, že naši kreativitu nelze vtěsnat do jedné škatulky, nejsme poníci jednoho triku. Chceme se jak při tvorbě nových skladeb tak při koncertech neustále vyvíjet. A přesně tak jsme přistupovali i k novému albu,” dodává Bennington k desce.

linkinpark.com | aerodrome-festival.eu

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.