Pátek, 8.12.2023
Chrudim

Listopadové uzavírky komunikací – POZOR

Listopadové uzavírky komunikacíZ důvodu provádění dokončovacích stavebních prací na okružní křižovatce u nemocnice a obnovy živičného krytu na silnici I/17 a přilehlých komunikacích budou ve dnech 21. 11.- 29. 11. 2009 probíhat uzavírky na silnici I/17 (v úseku mezi okružními křižovatkami u OD TESCO a OD Kaufland) a na komunikacích v ulicích Václavská a Vlčnovská. Tyto uzavírky by měly být posledními z letošních velkých omezení dopravy v Chrudimi. Prosíme proto touto cestou veřejnost o trpělivost a shovívavost a zároveň žádáme o sledování a respektování dopravního značení v Chrudimi a okolí a sledování informací poskytovaných dopravci hromadné dopravy v autobusech i na autobusových zastávkách.

 

Uzavírky budou probíhat v následujících etapách a termínech:

I. etapa: od 21. listopadu do 25. listopadu 2009

I. etapa: od 21. listopadu do 25. listopadu 2009

 

Úplná uzavírka silnice I/17 v úseku od okružní křižovatky u OD TESCO po křižovatku s místní komunikací a silnicí III/358 9 v ulici Vlčnovská, včetně okružní křižovatky u nemocnice. Současně bude uzavřena místní komunikace v ulici Václavská v délce cca 100 m v úseku od okružní křižovatky u nemocnice směrem do centra města a silnice III/358 1 v ulici Václavská v délce cca 100 m v úseku od okružní křižovatky “u nemocnice” směrem na Presy.

Autobusy městské autobusové dopravy i veřejné linkové autobusové dopravy nebudou v tomto termínu obsluhovat autobusové zastávky Chrudim,nemocnice-hlavní silnice, Chrudim, nemocnice-vrátnice, Chrudim Presy a dále zastávky Kalábrie, Borzna, Pivovar, Sídliště U Stadionu, Stadion.

II. etapa: dne 26. listopadu 2009

Úplná uzavírka silnice I/17 v úseku mezi okružními křižovatkami u OD Tesco a u nemocnice. V této etapě bude již pro všechna silniční vozidla zprůjezdněna okružní křižovatka u nemocnice i silnice III/358 1v ulici Václavská (směrem na Presy) a MK v ulici Václavské (směrem do centra města). V tento den nebude umožněn ani příjezd k zahrádkám pod nemocnicí.

Autobusy městské autobusové dopravy i veřejné linkové autobusové dopravy nebudou v tomto termínu obsluhovat autobusové zastávky Chrudim,nemocnice-hlavní silnice, Chrudim,nemocnice-vrátnice a dále zastávky Kalábrie, Borzna, Pivovar, Sídliště U Stadionu, Stadion. Autobusová zastávka Chrudim Presy bude obsluhována podle jízdních řádů.

III. etapa: od 27. listopadu do 29. listopadu 2009

III. etapa: od 27. listopadu do 29. listopadu 2009

Úplná uzavírka silnice I/17 v úseku mezi okružními křižovatkami u nemocnice a U Kauflandu. Současně bude uzavřena místní komunikace v ulici Vlčnovská v délce cca 100 m v úseku od křižovatky se silnicí I/17 směrem do centra města a silnice III/358 9 v délce cca 100 m v úseku od křižovatky se silnicí I/17 směrem na Vlčnov.

Autobusy městské autobusové dopravy i veřejné linkové autobusové dopravy nebudou v tomto termínu obsluhovat autobusovou zastávku Chrudim,,nemocnice-hlavní silnice. Autobusy veřejné linkové autobusové dopravy nebude rovněž obsluhována autobusová zastávka ve Vlčnově. Autobusové zastávky Chrudim,nemocnice-vrátnice a Chrudim Presy budou obsluhovány podle jízdních řádů.

Společnost Veolia Transport Východní Čechy a. s. umístí na zastávkách, u kterých dojde ke změně dopravní obsluhy, v předstihu min. 1 den informaci pro cestující veřejnost. Všichni dopravci pak budou cestující veřejnost informovat o změnách prostřednictvím vývěsek ve svých autobusech.

Objízdná trasa pro veškerou silniční dopravu bude ve všech třech etapách vedena po městském komunikačním okruhu ulicemi Slovenského národního povstání, Topolská, Rubešova, Tovární, Poděbradova, Palackého třída a Obce Ležáků na křižovatku silnic I/17 a I/37 u Guláška a dále po silnici I/37 na Slatiňany.

Pro odlehčení provozu ve směru Slatiňany – Hrochův Týnec (Vysoké Mýto) bude ve Slatiňanech doprava jedoucí na Hrochův týnec a Vysoké Mýto odkloněna na silnici II/358 přes obec Chrast a dále po silnici II/355 do Hrochova Týnce. Tato objížďka je jednosměrná.

Při uzavírce silnice v ulici Vlčnovské bude z Vlčnova vedena objízdná trasa směrem na obec Kočí a dále po silnici I/17 do Chrudimi.

Více na www.chrudim-city.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.