Pondělí, 27.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

MÁCHÁČ 2012 bude opět dvoudenní

machac_2012Dvanáctý ročník největšího domácího beach open air festivalu bude opět dvoudenní. Mácháč proběhne 24. a 25. srpna 2012 – první festivalový den bude patřit zejména zahraničním umělcům, druhý pak obsadí přední domácí DJs. Návštěvníky čeká několik hudebně tematických stagí, hlavní podium umístěné ve vodě, DJ contest pro nové talenty a samozřejmě nezaměnitelná atmosféra, která z festivalu Mácháč dělá jeden z nejlepších hudebních zážitků pod širým nebem. Dějištěm festivalu bude tradičně pláž Klůček na břehu Máchova jezera. První jména zahraničních DJs budou potvrzena během dubna.

Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketpro v několika cenových vlnách dle data zakoupení (prvních 1000ks vstupenek za nejvýhodnější cenu je vyprodáno). Všechny vstupenky platí na oba dva dny. Majitelé vstupenek kategorie GOLD – ALL INCLUSIVE získávají výhodu neomezené konzumace alko / nealko nápojů v rámci barů GOLD terasy  – platí pro páteční den, v sobotu mají držitelé této vstupenky zvýhodněné ceny na barech.   

Více informací na www.facebook.com/festival.machac nebo www.festival-machac.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.