Středa, 22.5.2024
HudbaKultura

Mácháč slaví 15 narozeniny

Mácháč slaví 15 narozeninyLetos tomu bude 15 let, co se na pláži Klůček u Máchova jezera začala psát historie elektronické taneční scény. Organizátoři patnáctého ročníku festivalu Finlandia Mácháč, který proběhne 21. a 22. srpna 2015, připravili stylově rozmanitější program.

Největšími hvězdami letošního ročníku budou Madeon, Sander van Doorn, Don Diablo nebo Cedric Gervais. Z českých zástupců například Michael Burian, Brian nebo John Culter.

FESTIVAL MÁCHÁČ
Festival Mácháč je největším domácím beach open air festivalem, který patří již po čtrnáct let k tradičnímu zakončení taneční sezony. Během těchto let se na pláži Klůček u Máchova jezera vystřídaly hvězdy jako Tiësto, Axwell, Dimitri Vegas & Like Mike, W&W, Dada Life, Carl Cox, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Boy George, Sidney Samson, Marco V, Junkie XL a mnoho dalších. Od roku 2011 se stal festival dvoudenním, což umožnilo zařadit do programu ještě více domácích umělců.

LOKALITA
Festival probíhá na písčité pláži Klůček u Máchova jezera ve městě Doksy. Jedná se o jediný taneční beach open air festival v ČR s kapacitou až 10.000 návštěvníků. Navíc v unikátním a nádherném prostředí Máchova kraje.

Madeon, Sander van Doorn, Don Diablo, Cedric Gervais, Firebeatz, Disciples, Franky Rizardo, Carlo Lio, Nora En Pure, Goldfish, Julian Jordan, Just BE (Buschwacka!), Brian (CZ), Enrico (CZ), Chris Sadler (CZ), John Culter (CZ), Michael Burian (CZ), Richard Reynolds (CZ) a další

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.