Čtvrtek, 8.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Maďarský festival Balaton Sound oznamuje první vystupující

Martin Garrix, Marshmello, Alesso. To je jen hrstka toho, co můžete od 29. června do 2. července 2022 slyšet na letošním festivalu Balaton Sound v maďarském Zamárdi. Jeden z největších a nejbarevnějších elektronických beach festivalů Evropy se odehrává na slunné pláži maďarského jezera Balaton.

Headliner Martin Garrix dodal ke svému vystoupení vzkaz fanouškům: “Stále mi běhá mráz po zádech, když si vzpomenu, jak jsem tam hrál naposledy v roce 2018. Energie z davu byla úžasná. Nemůžu se dočkat, až budu zpátky u slunného Balatonu a zopakujeme si to znovu.”

Tento ročník přinese také čtyři nové a unikátní VIP zóny včetně znovuobnovené Main Stage VIP, kde si mohou návštěvníci užít party přímo po boku vystupujících headlinerů.

Festival letos nabízí program, do kterého se fanoušci elektronické hudby zamilují. Čtyřdenní akce přivítá největší současná jména taneční hudby jako Alok, Lost Frequencies nebo Robin Schulz.

Svou radost z oznámení festivalu popsal také francouzský DJ Lost Frequencies: “Jsem tak nadšený, že se můžeme znovu setkat! Balaton Sound je klasikou mezi elektronickými festivaly napříč Evropou. Je to také jeden z prvních velkých festivalů, na kterých jsem vystupoval, a proto bude mít vždy speciální místo v mém srdci. Nemůžu se dočkat, až zase ucítím tu atmosféru!”

Další vystupující budou ohlášeni během následujících měsíců.

Festival taneční hudby na břehu jezera Balaton každý rok navštěvuje přes 100 tisíc fanoušků a zvítězil jako nejlepší evropský festival v cenách EFA.

Vstupenky koupíte na balatonsound.com.

 

 

www.balatonsound.com

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.