Mandrage ve Žluťáku

Mandrage ve ŽluťákuV pátek 7. prosince 2012 se v pardubickém klubu Žlutý pes odehrál koncert k nové desce Moje krevní skupina plzeňské pop-rockové skupiny Mandrage.

Jako předkapelu si kluci vybrali pražkou kapelu A BANQUET. Tato kapela vznikla na podzim 2009. Za necelý rok ale stihli odehrát již přes 100 koncertů. V roce 2012 byli podle MF Dnes “Největším očekáváním roku“. Písně této kapely byly velice zajímavé a odlišné od všech, které se běžně hrají v rádiu. 

A BANQUET

Aby také ne. Tato kapela hraje podle vlastního stylu FUTU-ROLL. FUTU-ROLL označuje vlastní styl kapely, který A Banquet používají od svých úplných začátků. Futu-roll nemá žádné hranice a neustále se vyvíjí (v současnosti ho ABQ označují jako mix 80s synthpopu, 90s altrocku, grunge a současných elektro žánrů).

Po skvělém “úvodu” následovala půlhodinová pauza. Lidé se odešli občerstvit a trochu osvěžit a jakmile sál zhasl, všichni se nahrnuli zpět k pódiu. Začaly se ozývat první tóny současného hitu skupiny Mandrage-Mechanik. 

MandrageNásledovaly jak písně z nového alba Moje krevní skupina, tak hity jako “Hledá se žena””Františkovy lázně” nebo “Kapky proti slzám”. Diváci podporovali kapelu hlasitým zpěvem a potleskem. Odměnou jim byla úžasná atmosféra, skvěle zpracované světelné efekty a tak dále. Celý koncert si fanoušci vychutnali, jak jen mohli. 

Dalšími koncerty skupiny Mandrage se odehrají 14. prosince 2012 ve Strakonicích a svou tour zakončí 15. prosince ve Dvoře Králové.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.