Středa, 12.6.2024
HudbaKultura

Manowar rozduní pardubickou arénu

Lord of Steel World Tour 201223. října 2012, Pardubice – ČEZ ARÉNA
Lord of Steel World Tour 2012

Fenomén zvaný MANOWAR povstává z popela a chystá pro své fanoušky ohromující návrat se zbrusu novým albem “The Lord Of Steel“. Světové turné, startuje v říjnu 2012 ve Španělsku a bude pokračovat naskrz Evropou, a pak i na další kontinenty až hluboko do roku 2013! Bude to velké, jako vše okolo kapely MANOWAR! Díky agentuře Pragokoncert patří 3 koncerty tohoto turné také České Republice.

23. 10. 20:00 PARDUBICE, ČEZ ARÉNA
24. 10. 20:00 PRAHA, Incheba Arena
26. 10. 20:00 ZLÍN, Sportovní hala Euronics

S kým se potkáme na koncertě?

Na konci dnes již klasického filmu „Conan Ničitel” sedí hlavní postava na trůně. Přes své silné svaly pokryté jizvami z těch mnoha vítězných bitev se upřeně dívá na své ohromné království. Je pyšný a mocný. Všichni nepřátele poraženi, vyzyvatelé trůnu pryč, teď je čas pro tohoto triumfálního krále odpočívat. To by klidně mohl být osud MANOWAR, nicméně, není tomu tak! MANOWAR jsou jedničkou ve světě heavy metalu hned v několika směrech, např.

Manowar - The lord of steel - nové album– Manowar byli první metalovou kapelou, která do svých textů a na obaly zahrnula meče a jejich energii.

– Manowar byli jedinou kapelou, která kdy nahrávala s Orsonem Wellesem.

– Byli mezi prvními metalovými kapelami, které nahrávali s orchestrem.

– Byli první, kteří si vytvořili vlastní zvukové bedny i kytary.

– Byli první metalovou kapelou, která nahrávala v systému Dolby 5.1.

– Jsou nejhlasitější kapelou světa (tento rekord navíc sami již 3x překonali)

…a mnoho dalších!

Už se nemůžu dočkat, jak světu představíme The Lord Of Steel světu! Bude to silné, heavy a brutální! Je čas se na to připravit!,” říká Joey De Maio. Pro MANOWAR je stále cesta dále. Vždy přinášejí ještě o něco více ohně, více oceli, více krve, více smrti, více energie, více emocí, více dynamiky, více nálad, více orchestru, více chorálů, zkrátka ještě více MANOWAR!

Králové metalu se do ČR vrací po 2 letech, nenechte si jejich zbrusu novou show ujít!

Vstupenky k dostání v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticket-Art, ve ZLÍNĚ na baru v Masters Of Rock Café, v Praze v sídle Pragokoncertu, U Bulhara 3, Praha 1 (všední dny 9 – 16), ve všech obvyklých předprodejích a na stránkách www.mastersofrock.cz v sekci “vstupenky” na dobírku!

Hail!


Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.