Pátek, 24.5.2024
FotbalSport

MFK Chrudim sehraje důležité utkání s Příbramí!

Liga už se nám dostává do finiše a stále není ani zdaleka jisté, kdo bude postupujícím a kdo sestupujícím. Týmy mezi sebou mají minimální rozdíly a žádný z nich nesmí vypustit jediný zápas. Ve stejné situaci jako většina ligy se nachází i Chrudim. Té se v posledních třech duelech moc nedařilo a vrchol tabulky se ji oddálil, zároveň se ale musí dívat stále pod sebe, protože jediná ztráta by mohla tým vyjít draho. Souboj s Příbramí tak bude důležitý pro nastavení kádru do posledních pěti zápasů. Vyhraje Chrudim a zabojuje ještě o postupové příčky, nebo souboj nezvládne a soustředí se hlavně na dohrání sezóny v bezpečném odstupu od chvostu tabulky? Věříme, že se naplní první scénář a pokud vás zajímá, jak zápas doopravdy dopadne, měli byste přijít 27. dubna ukázat týmu vaší podporu!

Chrudimi se v posledních třech duelech moc nedařilo (2 prohry, 1 remíza). Obecně se znovu ukázalo, že na hřištích soupeře se našim hráčům nedaří, proto bude o to důležitější nyní vyždímat vše z domácího prostředí. Chrudim je právě doma extrémně silná a patří ke špičce ligy ve vyhraných domácích zápasech. Snad tedy vlastního zázemí hráči využijí a štěstí stadionu jim bude znovu nakloněno. Výhra by tým extrémně povzbudila a vykřesala by naději na historický výsledek chrudimského klubu!

Příbram se v posledních zápasech poměrně trápí, z pěti zápasů vykřesala pouze čtyři body a musí se ohlížet v tabulce pod sebe, aby nespadla do sestupových pozic. Bitva v Chrudimi je tak důležitá i pro příbramské, kteří by si tak vytvořili uklidňující bodový polštář (nikoliv ještě záchranný) od spodku ligy. Největší slabina Příbrami je rozhodně útok, kdy skórovali jen o jeden gól víc, než odehráli zápasů. Většina vyhraných zápasů tak stála na kvalitní obraně, která se naopak chlubí lepšími čísly než ta chrudimská. Bude to tak souboj týmů, které vyznávají odlišné herní filozofie.

Takové bitvy jako je tato, jsou nevyzpytatelné. Každý tým hraje trochu jiným stylem a každý je v rozdílném naladěním. Společné je pro ně ale to nejdůležitější – výhra. Podpořte tedy Chrudim v důležitém zápase a staňte se součástí možná historického finiše základní části! 

 

Kdy 27. dubna 2024 od 10:15 hod.
Kde

 Stadion Za Vodojemem Vstupenky

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.