Úterý, 16.4.2024
Cestování a výletyVolný čas

Mikroregion Chrudimsko vydal další turistické noviny

Turistické novinyChrudim – Mikroregion Chrudimsko vydal další turistické noviny, které zájemci najdou na všech dobrých informačních centrech regionu i mimo něj.

 

 

„Prezentace kulturního, sportovního a společenského života v regionu, desítky tipů na výlety za akcemi, ale i za památkami. Takové jsou letní noviny, které mají navíc novou grafickou podobu,“ řekl k představení nového čísla místopředseda Mikroregionu Chrudimsko Roman Málek.

Turistické noviny oblasti Chrudimska – Hlinecka mají stejně jako minule dvanáct stran a obsahují i oblíbenou soutěžní tajenku. Tu minulou vyhrála Květoslava Pavlíčková z Pardubic a získala tak poukaz do restaurace U Slejšků v Chrudimi.

V novinách se zájemci dozvědí o Chrudimské vinařské desítce, keltském festivalu Lughnasad, Muzejních nocích, Geoparku Železné hory, létě na Konopáči, ale i výstavách v Městském muzeu v Hlinsku.

Aktivity na podporu cestovního ruchu vznikly ve spolupráci s informačními centry regionu, pořadateli akcí a také díky řadě spolupracovníků. 

Projekt „Informační a propagační kampaň turistické oblasti Chrudimsko – Hlinecko II“ je spolufinancován z Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.  Partnery projektu jsou města Turistické oblasti Chrudimska – Hlinecka a Česká rada dětí a mládeže.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.