Pátek, 31.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Knižní tip: Miminko nebo manžel?

Miminko nebo manžel? Návod pro rodiče jak jít znovu na TO!Je to odvěké dilema – jak se jednou stanete matkou, vaše role manželky jde jaksi stranou. Jenže tomu tak rozhodně být nemusí. Nemusíte volit mezi manželem a dítětem, mezi starostmi a nějakou tou veselostí. Kniha Miminko nebo manžel? vás naučí, co dělat, aby se z vašeho manželství nevytratila jiskra.

Jak tedy jít znovu na to?

Ožehavé téma, o němž si nervózně špitají maminky i tatínkové v dětských hernách a na hřištích po celém světě. Možná si i vy o tom šuškáte s nejbližšími přítelkyněmi či po pár půllitrech vtipkujete s kámoši v hospodě, ale když si máte o tom, co se děje (nebo spíš neděje) ve vaší ložnici, promluvit se svým partnerem, začnete kolem toho našlapovat po špičkách a zničehonic ztratíte řeč.

Stali jste se i vy členy „klubu sexuálně frustrovaných nešťastníků”?

Nejspíš ano, pokud:
* dáte přednost tomu se vyspat, než se pomilovat s partnerem
* váš dříve neuvěřitelný sex je teď neuvěřitelně ubohý
* jste – co se chtíče týče – chladnější než chladnička
* jdete raději s dětmi do herny, než s partnerem na rande
* už vás nebaví být neustále tím, kdo postelové hrátky iniciuje
* se sex z rozkoše změnil na sex z povinnosti
* výzva „Pojďme na to” znamená začátek hádky

Ale takhle to nemusí zůstat napořád. Můžete provádět nejrůznější čáry máry s dětmi a přitom si dál užívat dospělácké techtle mechtle. Na sexu totiž opravdu záleží… a hodně. Partnery stmeluje a je zárukou toho, že se z milenců nestanou pouze spolubydlící nebo vychovatelé.

Tato zábavná a upřímná příručka pomůže rodičům uklidnit rozbouřené vody kolem dříve tabuizovaného tématu a naopak rozvířit stojaté vody tam, kam velké vlny patří – v ložnici.

NoxiPh.D. Ian Kerner je americký sexuální terapeut a autor bestsellerů, které se probojovaly až na špici prestižního žebříčku New York Times, pravidelně přispívá do časopisu Cosmopolitan a často se objevuje v ranní televizní show Today. Žije se svou ženou a dvěma syny v New Yorku.

Heidi Raykeilová je autorkou bestselleru o sexuálních slastech a strastech mateřství a má pravidelný sloupek na blogu LiteraryMama.com. Žije se svým manželem a dvěma dcerami v Seattlu.

___________________________________________________________________________

Knihu Miminko nebo manžel? vydává vydavatelství NOXI.

Zakoupit ji můžete na www.bux.cz anebo ve vašich knihkupectvích za 299 Kč.

ISBN: 978-80-8111-154-9
EAN: 9788081111549
Formát: 125×200
Počet stran: 240
Cena: MOC 299 Kč

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.