Pátek, 24.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Moje studentská kuchařka

Moje studentská kuchařka

Dostala jsem se na vysokou a na podzim se stěhuju na kolej. Je to vzrušující pocit a vlastně se moc těším. Čeká mě nový život a starost sama o sebe samu. Ale znáte maminky! Ten jejich věčný strach o naše zdraví. Hlavně nezapomeň snídat! Musíš mít dost vitamínů! Na noc nejez nic těžkého! A tak dál pořád dokola.

člověk už to přestane vnímat a myslí si své. Také se trochu těší na všechny ty vonící stánky velkoměsta, vlašák a obložené chlebíčky… Ale vím, že vás tyhle lákadla brzy omrzí, také vám z toho nebude moc dobře od žaludku, a zasteskne se vám po těch obyčejných maminčiných večeřích.

Báječná jídla mojí maminky musí žít dál!

To jsem si řekla, když jsem se stěhovala na kolej a popsala pak jejími recepty celý sešit. Vybrala jsem jídla, která zvládnu uvařit ve společné kuchyňce a samozřejmě jsem myslela i na svoji novou spolubydlící.

Věřím, že budou chutnat i jí!

 

 

 

 

 

Název knihy:       Moje studentská kuchařka
Autor:                       Helena Rytířová

Žánr:                         vaření, moderní kuchařky

EAN:                         9788025321935
ISBN:                        978-80-253-2193-5
Fragment
Rozměry v mm:      170×243
Počet stran:             64
Provedení:               vázaná spirálou
Rok vydání:             2015
Věk:                           +15  

Ukázka z knihy:      zde
E-shop:                    www.albatrosmedia.cz

 

Moje studentská kuchařka

 

FragmentNakladatelství Fragment vzniklo v roce 1991 a specializuje se na kvalitní českou i překladovou literaturu pro děti a mládež.
Od roku 2014 je členem skupiny Albatros Media a. s. Za dobu své existence vydalo více než 2650 publikací, mezi nimiž najdete leporela, zpěvníky, beletrii, učebnice i populárně-naučnou literaturu. Vydává bestselerové série Hunger Games, Letopisy Narnie, Upíří deníky i zpěvníky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře.

 

Albatros média

AlbatrosMedia, a.s. je mediální společnost a největší knižní vydavatelství v ČR. V návaznosti na tradici sahající až kroku 1949 společnost vydává více než tisíc knižních titulů ročně. Skupina zaštiťuje knižní nakladatelství Albatros, CooBoo, Plus, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, B4U Publishing, Fragment, partnerský projekt Edice České televize a nakladatelství elektronických knih eReading.

 

Albatros média

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.