Pondělí, 2.10.2023
HudbaKultura

Na Colours zahraje i třicet českých a slovenských interperetů

Na Colours of Ostrava vystoupí i řada českých a slovenských interpretů Vedle hlavních hvězd jako Imagine Dragons, Jamiroquai, Norah Jones, Justice, alt-J, Birdy, Midnight Oil, Moderat nebo LP nabídne festival Colours of Ostrava, který se bude konat od 19. do 22. července 2017 v industriálním areálu Dolních Vítkovice, řadu předních českých a slovenských jmen. Čtyřdenní vstupenky na Colours of Ostrava 2017 jsou v prodeji na www.colours.cz a v síti Ticketpro. Aktuální cena 2.490 Kč platí na limitované množství 5.000 kusů.

Vedle jednorázového projektu, kdy společně zahraje zpěvák Michal Hrůza s více než padesáti členy Janáčkovy filharmonie Ostrava, vystoupí od nás a našich slovenských sousedů například Android Asteroid, Aneta Langerová, Baf.nu, Billy Barman, Cermaque, Clarinet Factory & Grunik, David Koller, En.Dru, Hard to Frame, Jarret, Kapitán Demo, Katarína Máliková, Katarzia, Klara & The Pop, Květy, Ladě, Max W., Longital, Melody Boys, Midi Lidi, minus123minut, Mutanti hledaj východisko, Poletíme?, Priessnitz, Tata Bojs, The Complication, The Truth Is Out Of There, Vložte Kočku, Walter Schnitzelsson, Zrní a další.

Vystoupí zde například i kapela Priessnitz

Výčet českých jmen ale není konečný, další, především nezávislé projekty, uslyší návštěvníci na scéně Full Moon stage, to nejzajímavější ze současné domácí elektroniky pak na Electronic stage.

www.colours.cz | ticketpro.cz/colours-of-ostrava-2017 | facebook.com/colours.of.ostrava

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.