Pátek, 29.9.2023
HokejSport

Na východočeské derby zbývá přes tři tisíce vstupenek

Na východočeské derby zbývá přes tři tisíce vstupenekJiž v tuto neděli 29. září 2013 se po dvaceti letech střetnou hokejové kluby z Pardubic a Hradce Králové. Na toto utkání je k dispozici dostatek vstupenek. “V pondělí odpoledne jich je stále více než tři tisíce,” upřesnil generální manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Ondřej Šebek.
Z tohoto důvodu rozšířil pardubický hokejový klub prodejní hodiny na pokladnách ČEZ Areny. “Po skončení úterního utkání se Zlínem si zde budou moci fanoušci zakoupit vstupenky na derby,” řekl.

Hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice se s královéhradeckým klubem dohodl na vzájemné výpomoci v prodeji vstupenek. V pátek 27. září 2013 si budou moci královéhradečtí fanoušci koupit vstupenky na nedělní zápas v Pardubicích přímo na pokladnách zimního stadionu v Hradci Králové. “Klub Mountfield HK nám podobně vyjde vstříc a poskytne nám do prodeje vstupenky na listopadový duel na jeho stadionu,”upřesnil Ondřej Šebek.

Vstupenky na východočeské derby jde zakoupit i přes aplikaci ONLINE VSTUPENKY na www.hcpce.cz, jsou rovněž k dispozici na pokladnách ČEZ Areny, dále je půjde zakoupit v rámci Pardubických slavností na Pernštýnském náměstí.

“Všichni se těšíme na první derby a věříme, že ČEZ Arena bude zaplněná do posledního místa a fanoušci mu vytvoří parádní atmosféru,” doplnil generální manažer pardubického klubu.

Zápas HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – Mountfield HK se hraje už tuto neděli 29. září 2013 od 19.00 hodin v pardubické ČEZ Areně.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.