Nasavrcké infocentrum rozšířilo svůj web

Web ITC NasavrkyNové fotogalerie, interaktivní mapy, vyhledávání nebo rozšíření obsahu celého webu. Nejen tím se Turistické informační centrum (TIC) Nasavrky rozhodlo začátkem března 2012 inovovat svůj web.

 

Webové stránky TIC Nasavrky prošly dosud největší obměnou v historii. Podstatně byla rozšířena sekce „Fotky“, kam bylo přidáno nebo doplněno na dvacet nových fotogalerií. Nově vznikla také sekce „Videa“, nabízející přehled vybraných záznamů z videoserveru YouTube o Nasavrkách a okolí.

Stránky byly rovněž nově doplněny o interaktivní mapy (např. na stránkách obcí nebo přehledu turistických cílů), vyhledávání, přehledný kalendář aktualit nebo informace o aktuálním počasí v regionu.

Aktualizací a doplněním prošel také obsah webu. Nově byl na web například přidán seznam častých dotazů včetně odpovědí nebo stránka se základními informacemi o geocachingu, v poslední době velmi oblíbené hry na pomezí sportu a turistiky.
Vedoucí infocentra Radka Závorková uvedla, že internet je jeden z nejdůležitějších komunikačních kanálů celého infocentra, a věří, že návštěvnici na webu naleznou odpovědi na většinu svých otázek nebo se díky němu rozhodnou z pohodlí domova do Nasavrk vycestovat.

Webové stránky TIC Nasavrky dnes dostupné na adrese http://iNasavrky.cz byly spuštěny poprvé v roce 2007. Od té doby prošly několika obměnami, z toho největší na začátku tohoto roku. Pravidelně aktualizovaný web má rovněž mnoho fanoušků na Facebooku i Twitteru.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.