Úterý, 28.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Nejúspěšnější vítěz britského X Factoru James Arthur se vrací po pěti letech do Prahy

Vítěz deváté řady talentové soutěže X Factor, číslo jedna v hudebním žebříčku UK Singles Chart, držitel významného ocenění NRJ Music Awards, kterou v minulosti získala i taková jména jako Madonna, Michael Jackson, Whitney Houston nebo Jennifer Lopez a především britský zpěvák – to je James Arthur.

V roce 2012 se doslova přes noc stal popovou hvězdou, a to díky debutovému singlu Impossible, který se doputoval až na první příčky hitparád ve více než padesáti zemích světa a tím se James Arthur stal historicky prvním nejúspěšnějším vítězem v X Factoru. O pár let později vydal další velice úspěšnou píseň, a to Say You Won´t Let Go, která se stala šestnáctou nejhranější skladbou na Spotify vůbec a zařadila se tak mezi skladby, které překonaly miliardy streamů. Na svém kontě má také tři studiová alba: James Arthur (2013), Back from the Edge (2016) a nejnovější You věnovanou svým věrným fanouškům. A co o albu prozradil sám hudebník?

„Tentokrát se nejedná o autobiografickou desku. You je nahrávkou pro mé fanoušky, je jenom o vás.“

James Arthur představí svou novinku v pražském Foru Karlín 28. ledna 2020 ve 20 hodin. Vstup do budovy bude umožněn již od 18:30.

 

 

Bližší informace naleznete na oficiálních webových stránkách Fora Karlín nebo na Facebookové události. Vstupenky lze zakoupit u pořadatele Fource.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.