Nickelback vystoupí poprvé v Česku

Nickelback vystoupí poprvé v Česku7. listopadu 2013 od 20 hodin, O2 Arena Praha
Rockové superhvězdy Nickelback oznamují svůj návrat do Evropy a turné „The Hits„. Po úspěchu vyprodaného loňského Evropského turné se Nickelback vracejí na místa činu. Fanouškům v České republice se představí, vůbec poprvé!

Ty spousty lidí, kteří dorazili na naše koncerty, nás nadchly,“ říká frontman Chad Kroeger. „Na hodně našich fanoušků se loni vstupenky vůbec nedostaly, byli jsme doslova zaplaveni žádostmi, ať se vrátíme, a navíc v Evropě hrajeme moc rádi!

Zcela nepochybně půjde o nezapomenutelný koncertní zážitek, vzhledem k tomu, že Nickelback sáhnou po největších hitech posledních deseti let. Na koncertech zazní veleúspěšné skladby, jako jsou „How You Remind Me“, „Photograph“, „Burn It To The Ground“ a „Rockstar“ i současné hity „When We Stand Together“, „Bottoms Up“, „Lullaby“ a „Trying Not To Love You“.

Během své kariéry kapela dosáhla pěti nominací na cenu Grammy, obdržela tři ceny American Music Awards, dvanáctkrát získala ocenění Juno Awards a časopisem Billboard byla v roce 2009 jmenována „Skupinou desetiletí“. Jejich alba a singly jsou v Evropě multi-platinová a celkem se po celém světě prodalo více než 50 milionů jejich alb. Fanouškům Nickelback ale tohle nestačí – není divu, protože nejlepší jsou Nickelback naživo!

Nickelback vystoupí poprvé v Česku

Kdy: 7. listopadu 2013 od 20 hodin
Kde: O2 Arena Praha
Pořadatel: LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.www.livenation.cz
Vstupenky:
Plocha: Stání u pódia: 1 390 Kč / Stání: 990 Kč
1. patro sezení: 1 490 Kč a 1 290 Kč
O2 patro – 4. podlaží: 990 Kč (v prodeji dle vývoje)
Vozíčkář (ZTP/P), průvodce: 990 Kč + 1 Kč

Nickelback vystoupí poprvé v Česku

Více na http://www.nickelback.com/ a na http://www.livenation.cz/.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.