Středa, 7.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Nový elektronický Chrudimský týdeník

elektronický chrudimský týdeníkMěsto Chrudim vydává od začátku letošního roku pravidelně každé pondělí elektronický Chrudimský týdeník, který vždy na začátku týdne informuje o aktualitách z radnice i města. Týdeník se skládá ze dvou bloků: první obsahuje aktuality z uplynulého týdne, druhý pozvánky na akce, které se v našem městě konají v následujícím týdnu. První čtyři čísla byla adresována zastupitelům, členům komisí a výborů, zaměstnancům úřadu a dalším spolupracovníkům.

Od středy 28. ledna 2009 je na webových stránkách města www.chrudim-city.cz zprovozněn registrační program, pomocí kterého můžeme zasílat týdeník všem zájemcům. Registrace je velmi jednoduchá ? po zadání e-mailové adresy obdrží občan registrační kód s instrukcemi a následující pondělí do své e-mailové schránky dostane aktuální číslo Chrudimského týdeníku. Elektronická forma umožní radnici informovat občany o aktuálním dění pravidelně každý týden bez větších nákladů a jednoduchým způsobem.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.