Středa, 22.5.2024
HudbaKultura

Nudit se nebudete aneb nehudební aktivity na RfP

Nudit se nebudete aneb nehudební aktivity na RfP

Rock for People – co dělat, když zrovna nebude hrát žádná kapela nebo se vám aktuální hudební program netrefí do vkusu? Máme pro vás připravenou hromadu aktivit. Od kultury přes sport. Kdo k nám jezdí pravidelně, ten ví, že si dáváme záležet i na tom, aby vás bavil celý areál. Ani letos to nebude jinak. Máme připravené různé dekorace a vychytávky, které vám budou zpříjemňovat pobyt ve festival parku.

 

 

SPORT

I letos jsme si pro vás připravili bohaté sportovní vyžití. Všechno to odpálí tradiční cyklojízda. A u kol zůstaneme i na samotném festivalu, kde se uskuteční několik exhibic na U-rampě. Kdo ke sportování potřebuje balón, toho jistě potěší hřiště na beach volejbal či nohejbal nebo basketbalový koš. Myslíme i na dámy, které si budou moci zacvičit jógu či aerobic. Kdyby toho pohybu náhodou při koncertech nebylo dost. Kdo je spíš na takové ty „hospodské“ sporty, zakempí to u stolního fotbálku, šipek nebo si vyzkouší pukec.

KULTURA

Na naší ranveji je pořád živo. O zábavu se vám tady budou starat různí street performeři. Náhodná hudební vystoupení, divadlo, graffiti či rychlo parties. Jen pozor, abyste se nezasekli a neprošvihli svojí oblíbenou kapelu.

AUTOGRAMIÁDY & MERCH

Je to něco, co není navenek vidět až do samotného festivalu. Hodně času trávíme vyjednáváním s kapelami o tom, jestli s nimi budeme moci uspořádat autogramiádu nebo setkání s vámi, fanoušky. I v letošním roce na tom pracujeme, máte se na co těšit. S tím souvisí i merchandising, tedy různá trička, tašky, placky a vůbec vše, co chceš od své oblíbené kapely mít podepsané. Právě ve stánku s merchem se autogramiády tradičně odehrávají a můžete si tu koupit i slušivé hadříky a další praktické předměty s designem RfP.

HUDBA TROCHU JINAK

I když je řeč o nehudebním programu, nemůžeme si odpustit zmínit různá neobvyklá místa, odkud bude znít hudba. Již několik let nás na festivalu doprovází velmi populární Live Jukebox nebo Silent Disco. Těšit se můžete i na Táborák stage, kde můžete při měsíčku své milé brnkat na jednu z kytar, které zde budou k dispozici. Hudební vystoupení se budou konat ale i v zónách našich partnerů, tak napněte uši a následujte hudbu.

AREÁL

Vloni jsme v areálu poprvé přivítali dva týpky z Velké Británie, kteří přijeli se svými barevnými vlajkami. Líbilo se jim u nás a tak dorazí i letos. Když budete koukat směrem k nebi na vlajky, dejte pozor, abyste nezakopli třeba o nějakou kabelovou špulku, paletu nebo sud, které jsou rozmístěny po areálu a slouží jako stolky či posezení. Neméně zajímavá je i historie našeho festivalu, se kterou se můžete seznámit na paletových tabulích v areálu. A že je co číst, je nám už 22 let! Pokud nám bude počasí přát a teploty budou stejně tropické jako vloni, budou pro vás připraveny kropící vozy a osvěžovače. Nezapomeňte ale vodu i pít – pitný režim není radno podceňovat.

 

Rock for People

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.