Středa, 7.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Občanské sdružení Boii na veletrhu Region Tour 2009

Boii - Region tour 2009Stejně jako v loňském roce, bude i letos občanské sdružení Boii o.s. jedním z vystavovatelů na veletrhu cestovního ruchu Region Tour.
Jedná se již o 18. ročník tohoto veletrhu, v letošním roce se koná ve dnech 15. – 18. ledna 2009 v prostorách brněnského Výstaviště. Veletrh cestovních možností v regionech je zároveň největší prezentací cestovního ruchu ve střední Evropě a každoročně jej navštíví přes 30 000 návštěvníků.

Občanské sdružení Boii zde vystavuje v rámci expozice České rady dětí a mládeže, jejímž je členem.
Na stánku Boii budou mít návštěvníci možnost vyzkoušet si keltská řemesla (ražba mincí), poslechnout si keltskou hudbu či zhlédnout projekce fotografií zachycující zajímavé momenty z proběhlých akcí. Dále se zde seznámí s naší činností a aktivitami, které sdružení realizuje. K dispozici bude návštěvníkům rovněž řada informačních materiálů. Děti se budou moci zúčastnit drobných soutěží.

Cílem tohoto veletrhu je představit návštěvníkům jednotlivé regiony ČR včetně turistických možností, které nabízejí.
Naše sdružení má za sebou několik let aktivní činnosti v oblasti cestovního ruchu a turistiky – bylo založeno v roce 2002 za účelem oživení keltského odkazu ve východních Čechách. Od té doby se zasloužilo o vznik naučné Keltské stezky Železnými horami a interaktivní expozice Po stopách Keltů na zámku v Nasavrkách. Boii o.s. také úspěšně pořádalo již druhý ročník keltského festivalu Lughnasad a realizuje i vzdělávací programy pro školy.

Více o občanském sdružení Boii o.s. naleznete také na www.boii.cz.

 

 

Boii - logo sdružení

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.