Středa, 1.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Oběť 2117

recenze audioknihy Oběť 2117

Již osmý díl z plánované deseti dílné série. Opět oddělení „Q“ dánské kriminálky, která řeší nedořešené a odložené případy.

U Středozemního moře vyplavila voda na břeh mrtvého uprchlíka. Byla to již 2117 oběť z řady migrantů, kteří  cestují  za lepším životem do Evropy.

Díky náhodě se foto téhle oběti dostalo do všech světových médii. A tahle fotka staré utonulé ženy rozvířila sled událostí, které se nakonec rozřeší až v Německu.

Počkat! Ona není utonulá, někdo …………… A Asad tu ženu zná!!!

Asad, Carl, Rose – detektivové z nichž každý má svůj příběh, svá tajemství. A my se dozvíme to Asadovo.

Jakou úlohu hraje v příběhu novinář Dzoan, terorista Ghalib, či dánský chlapec Alexander?

Herec a top představitel českého dabingu  Igor Bareš vám to svým skvělým a profesionálním přednesem povypráví. Dobře udělaná režie, a trefně zvolené hudební motivy posouvají sluchový zážitek ještě výše.

A i když je začátek příběhu popisnější a může se zdát, že se děj motá kolem „uprchlické krize“, v dalších kapitolách je budete vtaženi do děje a závodu  nejen s časem  elitních dánských policistů.

Na obal vydavatelství  použilo fotografii z filmové verze případů oddělení  Q. Sám jsem filmy  neviděl  a tak jsem měl o fyzické podobě hlavních představitelů jinou představu. Co ale oceňuji , je detail písmene „Q“ s osmičkou.

Ještě tuhle audioknihu nemáte? Tak honem na stránky vydavatelství OneHotBook.

 

Oběť 2117 (OneHotBook)

 

Název audioknihy Oběť 2117
AutorJussi Adler-Olsen
InterpretiIgor Bareš
  
Vydavatelství OneHotBook
Délka19 hodin 16 minut
EAN8594169483016
  
Nákup audioknihy www.onehotbook.cz

 

OneHotBook

Vydavatelství OneHotBook vydává audioknihy současných světových a českých autorů i moderní literární klasiku a osobitou tvorbu pro děti s kompletní profesionální produkcí zahrnující dramaturgii, režii, hudbu, postprodukci a design. Audiokniha v jejich podání není pouhým převyprávěním knihy, ale interpretačním uměním vzniklým za spolupráce režisérů s pečlivě vybranými herci; zvukovou adaptací, jejíž náladu podkreslují atmosférické zvuky i ruchy a původní skladby vytvořené na míru daného díla.

Mezi autory OneHotBook patří například Kateřina Tučková, Tereza Boučková, Jaroslav Rudiš, Jiří Šulc, Jiří Hájíček, Vilma Kadlečková, Petra Soukupová, Evžen Boček, Stieg Larsson, Jo Nesbø, Jussi Adler-Olsen, Peter May, Henning Mankell, Lars Kepler, David Mitchell, Haruki Murakami, Gillian Flynn, Lyndsay Faye, Tom Robbins a další.

www.onehotbook.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.