Pardubická výstava KREATIV potěší každého, kdo rád tvoří rukama

Pardubická výstava KREATIV potěší každého, kdo rád tvoří rukama

Ve čtvrtek 20. listopadu 2014 se koná prodejní výstava KREATIV. Jejím dějištěm budou od 9 do 18 hodin bezbariérové prostory ČSOB Pojišťovny v Pardubicích, vstup je zdarma. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet rozmanité ruční činnosti v tvořivých dílnách. Česká abilympijská asociace, pořadatel akce, jim nabídne třeba vystřihovánky, mozaiky, papírové modely, kreslicí a psací potřeby, modelovací hmoty, korálky…

K zakoupení budou výrobky z drátu, pedigu, dřeva a polymerových hmot, dále šperky cínované i drátované z minerálních kamenů, malované hedvábí, patchwork (deky, přehozy, polštáře), vitráže, oděvní a bytové doplňky, pletené a háčkované výrobky, paličkované krajky, keramika, ručně malované vánoční ozdoby nebo třeba přírodní aromatická mýdla. Ukázky ze své činnosti představí i kavárna Tvoje dílna.

Přijďte se pobavit a inspirovat! Loňský premiérový ročník navštívily stovky lidí a lze očekávat, že i letos bude o Kreativ velký zájem. Už proto, že na téhle výstavě se dají pořídit originální dárky, kterými potěšíte nejen o Vánocích.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.