Úterý, 30.5.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Pardubický Genesis Festival již potřetí

Pardubický Genesis Festival již potřetíDo Pardubic míří už třetí díl úspěšné taneční akce s názvem Genesis Festival. V pátek 28. dubna 2017 se můžete těšit na dvě žánrové stage, zahraničního headlinera, kterým je Kenneth G nebo zástupce české špičky, jako například duo MATAMAR, Angry BeatsDenis Weisz či Wavehookers.

Genesis Festival opět přináší tu největší taneční akci ve Východních Čechách. Místem konání zůstává Congress Centre Palác Pardubice, který je jedinečný svým prostorem v obchodním centru AFI Palace Pardubice.

Zahraničním headlinerem na letošním Genesis Festival 2017 je holandský DJ a producent Kenneth G. Jeho produkci můžete zaslechnout na největších nahrávacích společností jako Spinnin’ Records, Revealed Recordings a Armada Music. Nejpopulárnější track “Blowfish” ve spolupráci s Quintino dosáhl na serveru youtube 3 miliony shlédnutí a jeho společné tvorby se světovými producenty jako Bassjackers, W&W, MOTi nebo FTempa zazněli na všech největších festivalech. Připravit se můžete na spontánní a energetickou show s velmi originálním stylem hudby.

LINE UP:
Main Stage
Kenneth G (NL)
Matamar (CZ)
Chris Davies (HU)
Angry Beats (CZ)
Nowis (CZ)
Denis Weisz (CZ)
Wavehookers (CZ)

Multi Genre Stage
Tokátko
Sall Session
DJ Mylo Glenn
Yoppa Parrot
Flash
Sound Shakes
Tommy Deyon

Předprodej vstupenek za 300 Kč a VIP vstupenek za 500 Kč začiná 20. února. Sleduj oficiální facebookovou událost https://www.facebook.com/events/166329477177680/.

Pardubický Genesis Festival již potřetí

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.