Pátek, 24.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Pardubický majáles se po dvou letech vrací

Z nám všem dobře známých důvodů se dva roky Majáles Pardubice nemohl konat. O to více si ho užijeme letos! Dva dny majálesového veselí jsou v Pardubicích plánované na 13. a 14. května 2022.

Pořadatelé postupně představují vystupující. Mezi nimi najdete například Divokej Bill, Mirai, Mig 21, No Name, Mňága a Žďorp, UDG, Vypsaná fiXa, Horkýže Slíže, Wohnout a spoustu dalších.

“Naše snaha byla co nejvíce zachovat původní program, který byl v plánu pro rok 2020. Ve většině případů se nám to podařilo, ale nastaly i případy, kdy někdo z účinkujících již neměl volno pro náš termín na rok 2022, popřípadě kapela pojede v tomto roce vlastní turné a na festivalech nevystupuje. Proto došlo k drobným změnám, které (doufáme) spíše oceníte. Nadále však zůstává celý koncept stejný. Tedy DVA DNY, dvě hlavní pódia, kde se budou kapely střídat, a třetí DJ stage v párty stanu,” stojí na oficiálním webu www.majalespardubice.cz.

Když je řeč o party stanu, tak i pro něj jsou potvrzení vystupující: ANGRY BEATS, BOCIAN, BRIAN, DENIS WEISZ, FRANTA BABKA, CHRIS SADLER, KERI, MANENE, MATAMAR, MICHAEL BURIAN, MICHAL PESINA, MIO & JUNIOR, RICHARD REYNOLDS, SEDLIV, TIGI, TOKÁTKO a WHKRS.

 

Kdy 13. – 14. května 2022
Kde Pardubice Cihelna (louka u koupaliště)

 

www.majalespardubice.cz 

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.