Pondělí, 11.12.2023
HudbaKultura

Party We are yopur friends proběhne v Retro Music Hall

Party We are yopur friends proběhne v Retro Music HallFilm o těch nejlepších mejdanech vašeho života si žádá řádnou premiéru. Zapomeňte na nudné recepce a proslovy a vyrazte 15. srpna 2015 do pražského klubu Retro Music Hall, kde proběhne v rámci speciální edice MAGNETIC Club Life oficiální filmová party k uvedení filmu We Are Your Friends v České republice. Zac Efron sice nedorazí, ale pánové John Culter, Richard Reynolds a Pietros své role zvládnou určitě také s přehledem. 

Vstup na movie party je zdarma!

Pro prvních 500 příchozích budou připraveny filmové dárky (náramky / batůžky) a během večera bude možné vyhrát i vstupenky na premiéru, která v českých kinech proběhne 3.9.2015, a také na prosincový MAGNETIC Festival.

O filmu We Are Your Friends:

„We Are Your Friends“ je příběh o hledání vlastního stylu zasazený do světa elektronické hudby a hollywoodského nočního života, ve kterém ctižádostivý 23letý DJ Cole (Efron) tráví dny tím, že kuje pikle se svými přáteli z dětství, a po nocích pracuje na skladbě, se kterou udělá díru do světa. Všechno se ale změní v okamžiku, kdy se seznámí s charizmatickým, ale poněkud pošramoceným postarším DJ Jamesem (Bentley), který si vezme pod svá křídla. Věci se však zkomplikují, když se Cole zamiluje do Jamesovy mnohem mladší přítelkyně Sophie (Ratajkowski). S tím, jak zapovězený vztah nabývá na intenzitě a rozpadá se jeho přátelství s Jamesem, musí si Cole vybrat mezi láskou, loajalitou a budoucností, pro kterou je předurčen.

http://wayf-movie.com/www.magneticfestival.comwww.retropraha.cz

15. 8. 2015, Retro Music Hall – Praha
MAGNETIC Club Life – We Are Your Friends (Official Movie Party)
John Culter, Richard Reynolds, Pietros
start 22:00, vstup zdarma

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.