Permanentky míří do prodeje, s kartou DYNAMO jsou levnější

Permanentky míří do prodeje, s kartou DYNAMO jsou levnějšíV pondělí 4. května 2015 zahájil hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice prodej permanentních vstupenek na novou sezonu. Oproti loňské sezoně jsou hned z několika důvodů ještě výhodnější! Fanoušci si mohou vybrat dárek, který obdrží na začátku sezony. Rezervace pro stávající majitele permanentek trvají do 19. června 2015.

Výhody koupě permanentky na novou extraligovou sezonu

1. Fanoušci ušetří oproti nákupu klasických jednotlivých vstupenek.
2. Fandové mají zajištěné své místo dle svého výběru i pro play off.
3. Nově kategorie: klasik (základní část Tipsport extraligy) a extra (včetně play off České pojišťovny a dvou utkání v základní skupině Ligy mistrů).
4. V případě včasného nákupu obdrží fanoušci dárek.
5. S kartou DYNAMO mohou fanoušci navíc uplatnit 5% slevu.

Permanentní vstupenky na novou sezonu si mohou fanoušci také zakoupit online. Mohou si vybrat ze dvou druhů permanentek: sezonní vstupenku pouze základní část, nebo včetně play off. Ta je ještě výhodnější: obsahuje totiž volný vstup na dva domácí zápasy základní části Ligy mistrů.

Rovněž na příští sezonu se ceny permanentek na domácí zápasy Pardubic nemění. Hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice si váží podpory svých příznivců, a tak se rozhodl ponechat ceny permanentních i jednotlivých vstupenek na stejné úrovni. A co víc: při jejich platbě kartou DYNAMO na pokladnách Tipsport areny získají fanoušci slevu pět procent. Na celou základní část tak mohou nově jít za 1995 korun! Při nákupu permanentky nejvyšší kategorie ušetříte přes 400 korun.

Fanoušci, kteří si zakoupí permanentku bez ohledu na její variantu a kategorii do 19. června 2015, obdrží dárek.

Děti do výšky 120 cm nemusí platit vstupné na extraligové zápasy ovšem bez nároku na vlastní sedadlo. Pokladny pardubické Tipsport areny budou otevřeny každé pracovní pondělí od 9.00 do 12.00 hodin, v úterý a středy od 12.00 do 17.00 hodin.

Stejně jako v minulých sezonách si mohou fanoušci pořídit permanentní vstupenku na splátky oproti nevratné záloze 500 korun za poukaz, zbylou část doplatíte při výměně poukazu za vlastní permanentku a to do prvního domácího zápasu Tipsport extraligy.

Majitelé permanentek mohou i v nové sezoně využít desetiprocentní slevy na nákup zboží ve fanshopu a na návštěvu Lanového centra Pardubice.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.