Přijďte fandit na “Pernštýňák”

hc_csob_pardubiceNepatříte-li mezi šťastlivce, kteří sehnali vstupenku na šestý finálový duel mezi HC Kometa Brno a HC ČSOB Pojišťovna Pardubice přímo do Kajot areny, tak dorazte ve čtvrtek večer na Pernštýnské náměstí v centru Pardubic. Právě zde bude probíhat velkoplošná projekce šestého finálového utkání play off České pojišťovny.

Přímý přenos České televize začíná ve čtvrtek v 18.00 hodin, finálový duel, do kterého Pardubice vstoupí s vedením 3:2 v sérii, bude zahájen o deset minut později.
V případě, že by zápas v Brně dopadl podle toho, jak všichni pardubičtí příznivci věří, tak ihned po skončení přenosu by následoval zábavný koncertní večer s kapelami Ready Kirken a Stresor, kterým by provedli populární moderátoři Pavel Cejnar a Václav Mašinda.

“V případě úspěchu by hráči zamířili z Brna rovnou na Pernštýnské náměstí. Pokud by Pardubicím zápas v Kajot areně nevyšel, tak další duel by byl na programu v sobotu od 19.00 hodin s tím, že vstupenky na tento duel by šly do prodej hned v pátek ráno,” uvedl generální manažer klubu Zbyněk Kusý.

Takže, pokud nejedete do Brna, přijďte na hlavní pardubické náměstí! Vezměte přátele a ukažte nejen jim, jak Pardubice milují lední hokej!

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.