Úterý, 28.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Přípravná utkání před novou sezónou

Přípravná utkání před novou sezonou

Dnes, 25. srpna a zítra, 26. srpna 2011, proběhnou vždy od 19 hodin v chrudimské sportovní hale dvě přípravná utkání s maďarským mistrem FC Eto Györ, který se v Chrudimi představil již v loňském roce v základní skupině UEFA Futsal Cupu a nutno dodat, že chrudimští měli co ohánět, aby maďarského soupeře předčili.

Protože první soutěžní utkání nového ročníku futsalové ligy vypukne až 16. září 2011, tedy o dva týdny později než tomu bylo v předchozích letech, futsalisté FK ERA-PACKu zahájili přípravu na nový soutěžní ročník později.

O další týden později, přesně v pátek 2. září a sobotu 3. září 2011 zavítá Era-Pack na půdu slovinského šampiona FC Litija, kde sehraje další utkání s kvalitním zahraničním soupeřem.

Týden před zahájením nové sezóny by měl chrudimský kVictory Makro Turnaj Cuplub sehrát generálku před novou sezónou. Soupeř je v jednání.

Ve dnech 19. a 20. sprna 2011 se chrudimští borci představili ve slovenském Hlohovci na turnaji Victory Makro Cup 2011, kde završili hattrick.

Konečné pořadí turnaje:

1. FK ERA-PACK Chrudim
2. Slov-Matic Bratislava
3. Pogon 04 Szcecin
4. Makroteam Žilina
5. Tango Brno

 

 

Portál Chrudimka.cz je mediálním partnerem futsalových utkání FK ERA-PACK Chrudim!

Plakát akce

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.