Středa, 29.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Futsal – přípravné utkání s Kairatem

Přípravné utkání s KairatemAtraktivní utkání čeká v pondělí 4. listopadu 2013 od 20 hodin chrudimskou sportovní halu. K přípravnému duelu přijede poslední vítěz UEFA Futsal Cupu, kazašský mistr Kairat Almaty. A s ním pochopitelně i věhlasný Cacau, trenér tohoto celku, jehož popularita je ve východočeském městě velká! 

Cíl utkání je jasný. Oba soupeři se připravují na účast v Elite round UEFA Futsal Cupu a prověření aktuální formy je z obou stran vítané. ERA-PACK přivítá ve druhé polovině listopadu Barcelonu, Charkov a Targu Mures, Kairat je také hostitelem jedné ze skupin a střetne se s běloruským Vitebskem, bosenským Sarajevem a v kazašském derby s Tulparem Karaganda. 

Kairat Almaty nepřijede do Čech jen za tímto jediným utkáním. Již tento týden se v Teplicích zúčastní euroasijského turnaje Jeremenko Cup, v jehož rámci se střetne i s Balticfloru Teplice. A pak už tým zamíří do Chrudimi. 

Chrudimským fanouškům se tak opět nabízí jedinečná šance vidět Brazilce Cacaua na vlastní oči. Tento futsalista, který získal s ERA-PACKem čtyři mistrovské tituly, byl mezi našimi fanoušky velmi oblíbený a ti mají opět šanci ho vidět v domácí hale.

Vstupné na tento zápas, ve kterém se představí jeden z nejlepších evropských klubů a vítěz futsalové Ligy mistrů, je 50 Kč, ženy a důchodci 30 Kč, majitelé permanentek a děti do 150 cm uvidí utkání zdarma. 

Pondělnímu souboji bude předcházet také neméně zajímavý předzápas. V něm se od 18:00 hod. proti sobě postaví členové realizačních týmů a managementu.

Zdroj: www.fkerapack.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.