Středa, 29.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Plesové choreografie a párové tance 2011

PlesovkyChrudim – v neděli 1. května 2011 od 14 hodin (20 hodin – finále) v krásném sále Muzea v Chrudimi proběhnou Plesové choreografie a párové tance 2011. 

Tento festival je Mistrovstvím ČR několika tanečních soutěží souborů a párů. Soutěže se přihlásilo 23 plesových choreografií, 2 choreografie polky a 25 párů soutěžících o titul Mistr ČR 2011.

V Chrudimi se ve víru valčíku, polky, standardních i latinských melodií objeví to nejlepší, co mohli shlédnout návštěvníci plesů v naší republice i v zahraničí.   Na akci, kterou pořádá Taneční škola BOHÉMIA – Ing. Bohumil a Hana Černých – Chrast, ve spolupráci se Svazem učitelů tance ČR a za finanční podpory Pardubiského kraje a Ministerstva kultury ČR. Dalšími partnery jsou firmy Vodovody a kanalizace Chrudim a.s., SABE s.r.o. Praha, Cukrárna FONTÁNA Přibyslav, AUMETO s. r. o. Chotěboř a Monika Jará Horka.

Boj o tituly začíná vyřazovacími koly v 14 hod. a bude vrcholit finálem nejlepších od 20.00 hod.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.