Neděle, 26.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Pojďte vyzkoušet kickbox – nábor nových členů začíná!

Dominik Ulrich při tréninkuPardubice – Říkali jste si někdy, že máte chuť si vyzkoušet kickbox či Muay Thai? Pak možná právě vás zaujme nabídka pardubického klubu White Gym, který pořádá ve čtvrtek 28. února 2013 od 17:30 hodin ukázkový trénink v prostorách Fit & Sport v Polabinách.

„Přijít se podívat může opravdu každý, komu se tento sport líbí a měl by chuť jej vyzkoušet. Na ukázkové hodině si může vyzkoušet postoje, údery či dokonce klinčování. Návštěvníci by si proto měli vzít sportovní oblečení. Stačí kraťasy, tričko, ručník a pití,” zve k návštěvě klubu trenér a předseda sdružení Dominik Ulrich.

 

Nábor

Klub není nikterak uzavřen a na ukázkovou hodinu se může přijít podívat i prostý divák.

„Někdo nemá chuť se jít hned učit údery, a proto je možné samozřejmě se na trénink přijít jen podívat a pak se rozhodnout, zdali má dotyčný zájem chuť začít trénovat. V podstatě jedinou podmínkou je dobrý zdravotní stav a věk minimálně dvanáct let. Horní věková hranice není nikterak omezena a vítány jsou i ženy,” říká s nadšením trenér Pavel Novák.

Pod jeho vedením klub funguje již od loňského května a tréninky jsou pravidelně v úterý, ve čtvrtek a v neděli od 17.30 do 18.30 hodin. Samozřejmě není povinná účast na všech trénincích, záleží pouze na účastnících, kdy mohou chodit. Navíc pro některé jsou tréninky odtržením od pracovních povinností, někteří mají chuť závodit a pro všechny je důležité být v dobré partě. Na letní prázdniny pak klub mimo běžné aktivity připravuje i pětidenní soustředění.

Další informace o klubu najdou zájemci na stránkách www.whitegym.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.