Polemic na klubovém turné – vytancujte si duši

PolemicSobota 27. října 2012 od 21 hodin, Pardubice, Hudební klub Žlutý Pes
Slovenská skupina Polemic v průběhu října projede křížem krážem Českou republiku a během klubového turné, na kterém si fanouškové vytancují duši, se máme opravdu na co těšit.

Polemic se po letním brázdění po českých a moravských hradech na vydařeném putovním festivale Hrady.cz vrací do měst a klubů s novým koncertním programem, připraveným speciálně pro tuto příležitost.

Skupina připravuje nové album s termínem vydaní na jaře 2013 a návštevníkům koncertů nabídne čtyři ochutnávky nových písniček, které ještě nespatřily světlo světa ve studiové podobě. Samozřejmě potěší i fanoušky starších nahrávek a na koncertech zahrají i vydatnou porci písniček hlavně z jejich prvního alba, na které během festivalových hodinových koncertů jednoduše nezbyl čas, některé z nich skupina nehrála i více jak 5 roků.

Všechno podstatné řekl za Polemic zpěvák skupiny Bejzo: „Kto po našom koncerte nebudem mať svalovicu, buď mal dobrý tréning, alebo má od doktora ospravedlnenie” vysvětluje a dodáva „chceme mať z našich koncertov jeden veľký tanečný večierok, to nás napĺňa radosťou!

Takže určitě si v sobotu večer udělejte čas a přijďte si do Žluťáku vytancovat duši!

Polemic

Kdy: 27. října 2012 od 21 hodin
Kde: Pardubice, Hudební klub Žlutý Pes
Vstupné: 170 Kč předprodej / 210 Kč na místě
 

Více na http://www.polemic.sk a http://www.zlutak.cz.

Akce ve Žluťáku na Facebooku.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.