Úterý, 28.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Popular – Utopia město budoucnosti

Popular - Utopia město budoucnostiPopular – Utopia je zábavná logická hra pro 1 hráče. Podle zadání máte řešit logické úkoly. Jako stavitelé měst máte za úkol postavit město, které bude z dálky tvořit krásné panorama a novým obyvatelům se tam bude krásně žít. Dokážete to?

Postavte 3D model města, který odpovídá zadanému úkolu. Nemusíte se starat o stavební povolení, jediná věc, kterou potřebujete, je používat logiku a rozmístit do města všechny budovy.

50 zadání je rozděleno na dvě části. První se trochu podobá Sudoku, druhá je náročnější. Také v rámci každé části složitost zadání postupně stoupá.

Při řešení první poloviny (1-25) zadání máte k dispozici informaci, kolik různých mrakodrapů vidíte při pohledu z jednotlivých stran. Pro zjednodušení máte navíc některé mrakodrapy rovnou umístěny na správném místě.

Druhá polovina zadání (26-50) přidává další typ informace a to maximální počet stejných mrakodrapů z daného pohledu. Samozřejmě tento typ informace je na kartičkách zadání často kombinován s prvním typem, takže hledání řešení je stále zábavné a zajímavé.

Utopia je povedený trojrozměrný hlavolam, který kromě logického myšlení rozvíjí především prostorovou představivost.

Hry z řady Popular jsou nádherně graficky zpracovány a opravdu chytlavé.
Zamilují si je nejen děti, ale i dospělí!

Popular - Utopia město budoucnosti

Herní materiál:
  základy města – 16 budov
  50 karet úkolů a jejich řešení
  návod

 

název: Popular – Utopia
distributor: ALBI
uvedeno na český trh: 2013
Popular - Utopia město budoucnosti
počet hráčů: pro 1 hráče
věk hráčů: od 8 let
herní doba: 10+ minut
typ: logická hra

e-shop: http://www.modernihry.cz/popular-utopia-p-929.html
další z řady Popular – www.albi.cz

Popular - Utopia město budoucnosti

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.