Sobota, 9.12.2023
FotbalSport

Poslední bitva tohoto roku!

MFK Chrudim čeká poslední zápas podzimní části ligy, ve kterém se střetne s Vlašimí. Poslední zápas tohoto roku se uskuteční na domácím stadionu. Přijďte tedy 11. listopadu v 10:15 a rozlučte se s týmem před zimní přestávkou!

Chrudim má do posledního ligového zápasu roku 2023 ideální podmínky. Kromě toho, že v minulém zápase si přilepšila na sebevědomí, když dokázala otočit utkání se Sigmou Olomouc B. Tak před svými fanoušky podává výborné výkony a mužstvo jim bude chtít rozhodně udělat radost i naposled!

Vlašim na rozdíl od Chrudimě v posledních zápasech nepodává nejlepší výkony. V posledním zápase prohrála na domácím stadionu se Spartou Praha B, která se přitom nachází na chvostu tabulky. Vlašim tak bude mít motivaci si odvést z Chrudimi tři body a dát tak vale nezdařilému období.

V případě výhry by se Chrudim mohla dostat i na šestou příčku, což by znamenalo výbornou startovní pozici do jarní části. K tomu bude ale potřebovat skvělé publikum! Přijďte na zápas a podpořte naše kluky v posledním ligovém zápase tohoto roku!

 

Kdy 11. listopadu 2023 od 10:15 hod.
Kde

 Chrudim, Za Vodojemem  Vstupenky

 

Chrudim vs Vlašim

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.